امروز :جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ساعت : ۱۳:۲۸:۱۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

نمایش فیلم های “وُرد” و “شوتی” به کارگردانی محمد سلیمی راد در خانه هنرمندان ایران

فیلم های کوتاه ورد به کارگردانی و تهیه کنندگی محمد سلیمی راد و فیلم مستند شوتی به کارگردانی محمد سلیمی راد و تهیه کنندگی سیدمحمدجواد سعیدی در هفدهمین جشنواره فیلم تصویر سال به میزبانی خانه هنرمندان ایران به نمایش در می آیند.

به گزارش راه ملت: فیلم های کوتاه ورد به کارگردانی و تهیه کنندگی محمد سلیمی راد و فیلم مستند شوتی به کارگردانی محمد سلیمی راد و تهیه کنندگی سیدمحمدجواد سعیدی در هفدهمین جشنواره فیلم تصویر سال به میزبانی خانه هنرمندان ایران به نمایش در می آیند.

جشنواره فیلم “تصویر سال” به عنوان یکی از مهم ترین اتفاقات سینمایی سال، به آثار منتخب سینمای ایران اختصاص داده شده است. در این دوره از بین چندهزار فیلم ثبت شده، در نهایت حدود ۱۵۰ فیلم کوتاه و بلند در دو بخش مستند و داستانی از تاریخ ۴ لغایت ۲۰ تیرماه ۹۹ در خانه هنرمندان ایران برای عموم به نمایش گذاشته می شوند.
در هر دو بخش داستانی و مستند فیلم های کوتاه ورد و شوتی به کارگردانی محمد سلیمی راد از کهگیلویه و بویراحمد روز چهارشنبه ۱۱ تیرماه ۹۹ ساعت ۱۵ عصر نمایش داده می شوند.
در این دوره از جشنواره فیلم های فیلمسازانی مطرحی مثل:
عباس کیارستمی- امیر نادری- محسن امیریوسفی-همایون امامی- بهمن کیارستمی- مهرداد اسکویی- محمد شیروانی- روبرت صافاریان- سیف الله صمدیان- رخشان بنی اعتماد- هادی آفریده-پیروز کلانتری- مجتبی میرطهماسب و… به نمایش در می آیند.
منتشر شده در :۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۹:۰۴|شناسه خبر: 5170640 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه