امروز :چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ساعت : ۰۲:۴۸:۱۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد؛

ضارب اصلی دکتر ملک حسینی در یاسوج دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در تعاقب خبر روز گذشته مبنی بر دستگیری احدی از ضاربان دکتر ملک حسینی در شهر یاسوج، ضارب اصلی دستگیر و به جرم خود اعتراف کرد .

راه ملت: به گزارش راه ملت: سردار “مهدی انصاری” فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد دقایقی پیش در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، از دستگیری ضارب اصلی دکتر ملک حسینی فوق تخصص چشم در شهر یاسوج خبر داد .

سردار انصاری بیان داشت : با هماهنگی مرجع مقتدر قضایی و با بهره گیری از منابع و متنفذین محلی ، ریش سفیدان و همچنین پیگیری بی وقفه عوامل انتظامی شهرستان بویراحمد ؛ ضارب اصلی دکتر ملک حسینی ؛ پزشک فوق تخصص چشم شهر یاسوج دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان طی سخنانی، از برخورد قاطع پلیس با قانون شکنان خبر داد و ضمن هشدار به اخلال گران نظم و امنیت جامعه افزود : پلیس در اجرای قانون پافشاری می کند و در این راه هیچ ملاحظه ای و محدودیتی را نمی شناسد و این عده کم (افراد مخل نظم و امنیت عمومی) باید مراقب رفتار خود بوده و بدانند با برخورد سریع،قاطع و بدون اغماض پلیس متناسب با قانون مواجه خواهند شد.

منتشر شده در :۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۴|شناسه خبر: 51842211 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه