امروز :سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ساعت : ۱۸:۲۱:۲۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

امام جمعه دهدشت؛

انقلاب را در دفاع مقدس به جهان صادر کردیم

وحدانی‌فر با اشاره به فرا رسیدن چهلمن سالروز شکل‌گیری دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس در جنگ نابرابر برای ما برکات بسیاری داشت.

به گزارش راه ملت: حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر امروز در خطبه‌های نماز جمعه دهدشت سند ۲۰۳۰ و منویات رهبر انقلاب پیرامون این سند را یادآور شد و گفت: رهبر معظم انقلاب از سال ۹۶ در رابطه با سند ۲۰۳۰ تذکر می‌دهند اما برخی توجهی ندارند.

وحدانی‌فر افزود: دشمن می‌خواهد بر اساس این سند برای خود سرباز و رعیت تربیت کند این سند دقیقا اصلی‌ترین لایه استقلال فرهنگی و علمی و نیز تاریخ و تمدن و هویت ما را هدف گرفته است.

وی با بیان اینکه سه سال است رهبری پدرانه مسائل را مطرح می‌کنند اما برخی نمی‌خواهند بفهمند، تصریح کرد: صبوری ملت انقلابی حد و اندازه دارد.اگر منویات رهبری مد نظر قرار نگیرد ملت انقلابی تکلیف خود را با لیبرالها و غربگراها و غرب‌گداها مشخص خواهد کرد.

وی با بیان اینکه اراده‌ای نیست که دروازه استعمار را ببندند،اضافه کرد: قرار نیست چهار نفر در فلان سازمان متنی بنویسند و برخی در کشور اجرا کنند.

وحدانی‌فر با اشاره به فرا رسیدن چهلمن سالروز شکل‌گیری دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس در جنگ نابرابر برای ما برکات بسیاری داشت.

امام جمعه دهدشت در تشریح برکات دفاع مقدس گفت: انقلاب را در جنگ به جهان صادر کردیم، پرده از چهره تزویر جهانخواران کنار زدیم،دوستان و دشمنانمان را شناختیم و به این نتیجه رسیدیم که باید روی پای خود بایستیم.

وحدانی‌فر با بیان اینکه ایستادگی و امنیت امروز از برکات دفاع است، اضافه کرد:ما در جنگ ابهت دو قدرت شرق و غرب را شناختیم و قدرت جدید ایران اسلامی را خلق کردیم.

وی تصریح کرد: جنگ هشت ساله جنگ ایمان و رذالت، شهادت و شقاوت و جنگ بهشت و جهنم بود ثابت کردیم سالیان سال توان مقابله با استکبار داریم.

خطیب نماز جمعه دهدشت گفت: اگر امروز ندای اسلام خواهی را در همه دنیا می‌بینیم از برکات دفاع مقدس است.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر ادامه داد: هفته دفاع مقدس را به همه کسانی که خالق این ایستادگی عظیم و تولید قدرت در ابعاد مختلف بودند تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

امام جمعه دهدشت از امضای توافق صلح و عادی سازی روابط با اسرائیل را تنفس مصنوعی خواند و گفت: این روزها سریال آشکارسازی روابط صهیونیست کشورهای میکروسکوپی خلیج فارس حق و حقوق ملتی که حداقل عمر زیتون آن ۲۰۰ سال است نادیتده گرفته می‌شود.

وحدانی‌فر تصریح کرد: اگر فکر می‌کنند با این کارها جمهوری اسلامی عقب نشینی می‌کند یا تهدید می‌شود اشتباه می‌کنند؛ جوانان انقلابی بحرین نشان دادند در مقابل ظلم سکوت نمی‌کنند ایران هم اگر برای مقابله با شیخ‌های خلیج فارس اراده کند همه خلافت‌ها را برکنار خواهد کرد.

وی شکل گیری جبهه مستقل، بیداری و اراده ازادیخواهان و اتحاد بیش از پیش را از نتایج این توافق برشمرد و گفت: انکه پشیمان خواهد شد نتانیاهو است.

منتشر شده در :۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۳:۰۶|شناسه خبر: 5465273 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه