امروز :پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲ساعت : ۱۵:۱۳:۳۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

افتتاح کتابخانه ” امید ” در خیرآباد گچساران

کتابخانه ” امید ” خیرآباد گچساران می تواند پذیرای ۶۰ علاقمند به فرهنگ مطالعه در هر روز باشد و این کتابخانه هم اکنون مجهز به بخش های رایانه ای ، مرجع و سالن مطالعه است.

زینب قربانی  گفت: یکباب کتابخانه روستایی در روستای ” خیرآباد گچساران ” با حضور ” دکتر خادمی ” استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، ” دکتر تاجگردون ” و برخی از مسوولان استانی و شهرستانی افتتاح و راه اندازی می شود.
وی نام این کتابخانه را ” امید ” عنوان و اظهارداشت: کتابخانه ” امید ” روستای خیرآباد گچساران با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال معادل ۳۰ میلیون تومان توسط بسیج سازندگی تکمیل شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر ویژه از ” کاظم قلم چی ” و تمامی مسوولان بنیاد علمی آموزشی قلم چی ( وقف عام ) ، خاطرنشان کرد: تمامی تجهیزات کتابخانه ” امید ” خیرآباد گچساران با اعتباری بالغ بر ۴۴۰ میلیون ریال معادل ۴۴ میلیون تومان از سوی این بنیاد تجهیز شد.
قربانی افزود: کتابخانه ” امید ” خیرآباد گچساران می تواند پذیرای ۶۰ علاقمند به فرهنگ مطالعه در هر روز باشد و این کتابخانه هم اکنون مجهز به بخش های رایانه ای ، مرجع و سالن مطالعه است.
وی از ظرفیت ۲۰ هزار جلدی مخزن این کتابخانه نیز خیرداد و یادآورشد: تلاش های فراوانی برای راه اندازی این کتابخانه از سوی آقایان ” رحیمی ” فرماندار گچساران و ” اصطلاحی ” بخشدار مرکزی صورت گرفت که تقدیر ویژه از این بزرگواران داریم.
مدیرکل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملیات اجرایی کتابخانه ” امید ” خیرآباد گچساران از سال گذشته آغاز و هم اکنون به پایان رسیده است.
وی با تقدیر از تلاش های ” دکتر خادمی ” استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، ” تاجگردون ” نماینده گچساران و باشت در مجلس نهم شورای اسلامی و بسیج سازندگی استان ، ادامه داد: کتابخانه ” امید ” خیرآباد گچساران فردا پنجشنبه بیست و یکم اسفندماه ۹۳ ساعت ۱۰ صبح به حضور این بزرگواران افتتاح می شود.
قربانی گفت: در سالجاری شش باب کتابخانه توسط بنیاد علمی آموزشی قلم چی در این استان به مبلغ ۲ میلیارد ریال تجهیز و راه اندازی شد که از مسوولان این بنیاد در کهگیلویه و بویراحمد تشکر می کنم.
منبع:عصر دنا
منتشر شده در :2015/03/11 - 04:03|شناسه خبر: 5694 486 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه