امروز :یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ساعت : ۲۲:۵۳:۵۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

توزیع کارت آزمون استخدامی سال ۹۹ از فردا

کارت ورود به جلسه هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور از فردا دوشنبه ۸ دی ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور توزیع می شود.

راه ملت: به گزارش راه ملت؛ فاطمه زرین‌آمیزی در این خصوص گفت: هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در روزهای ۱۱ و ۱۲ دی ماه برگزار می‌شود.

 

زرین آمیزی ادامه داد: کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی از فردا (دوشنبه ۸ دی) برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و این مهلت تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۱۰ دی «روز قبل از برگزاری آزمون» ادامه دارد.

 

سخنگوی سازمان سنجش افزود: داوطلبانی که وضعیت بومی بودن خود را در تاریخ‌های ۲۹ مهر الی ۲ آبان اعلام نکرده اند در زمان دریافت کارت ورود به جلسه می توانند اطلاعات‌ خود را ویرایش کنند.

 

او در ادامه گفت: در روز پنج شنبه ۱۱ دی تعداد ۲۹۷۰۹۶ نفر و روز جمعه ۱۲ دی ۲۶۵۵۸۰ داوطلب در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور شرکت خواهند کرد. این آزمون در ۱۸۹ شهر و ۲۷۳۰ حوزه برگزار می‌شود.

 

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش افزود: ناظرین بهداشت از سوی وزارت بهداشت قبل، حین و بعد از برگزاری آزمون جهت رعایت موارد بهداشتی نظارت خواهند کرد. پیش بینی‌های لازم برای ورودی حوزه اصلی جهت ورود داوطلبان با فاصله فیزیکی انجام شده است.

 

زرین آمیزی افزود: چینش صندلی‌های آزمون با فاصله ۱.۵ متر انجام گرفته است. همچنین کنترل سیستم تهویه هوای فضای برگزاری و کنترل گرمایش سالن‌ها و کلاس‌ها انجام می‌شود.  محل جداگانه در حد کلاس برای داوطلبانی که دارای شرایط سرماخوردگی و یا علائم مشکوک هستند در نظر گرفته شده است.

 

او گفت: تمامی داوطلبان باید به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس salamat.gov.ir مراجعه کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنند.

 

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش ادامه داد: در طول برگزاری آزمون تمام اصول بهداشتی مانند زدن ماسک و رعایت فاصله با یکدیگر و با داوطلبان توسط عوامل اجرایی انجام خواهد شد. انجام بازرسی بدنی توسط راکت‌های دستی و سایر وسایل الکترونیکی هوشمند انجام می‌شود. به داوطلبانی که در طول فرآیند برگزاری آزمون احتمالا ماسک آن‌ها غیرقابل استفاده باشد ماسک داده خواهد شد.

 

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. چنانچه متقاضی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش، ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری، نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده داوطلبی و یا کد پیگیری اقدام کند./Yjc

منتشر شده در :۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۰:۱۰|شناسه خبر: 59584174 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه