امروز :جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ساعت : ۲۰:۳۲:۵۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

اختراع عجیب معاون احمدی نژاد!

امروز روزنامه شرق در صفحه اول خود آگهی تبریکی خطاب به معاون سابق گردشگری در دولت احمدی نژاد منتشر کرد که در نوع خود جالب توجه است.

امروز روزنامه شرق در صفحه اول خود آگهی تبریکی خطاب به معاون سابق گردشگری در دولت احمدی نژاد منتشر کرد که در نوع خود جالب توجه است.

ثبت اولین اختراع گردشگری جهان توسط معاون احمدی نژاد

با مراجعه به سایت دانشگاه گمنام عدالت هم با پیام زیر مواجه می شوید که ثبت این اختراع توسط معاون بین الملل دانشگاه تبریک گفته شده است.

ثبت اولین اختراع گردشگری جهان توسط معاون احمدی نژاد
ثبت اولین اختراع در صنعت گردشگری توسط معاون بین الملل دانشگاه عدالتبرای نخستین بار در صنعت گردشگری، جناب آقای دکتر محمد شریف ملک زاده معاونت محترم بین الملل دانشگاه عدالت طرحی را تحت عنوان “فرآیند مدیریت گردشگری با علائق ویژه” در صنعت گردشگری ارائه نمودند که به عنوان اختراع، گواهی نامه ثبت اختراع کشوری را از آن خود کرد. این موفقیت را به جامعه علمی کشور تبریک عرض نموده و برای ایشان مزید توفیقات را از خداوند متعال خواستاریم.

 

تبریک مخترع به رئیس هیات امنای دانشگاه

در ادامه پیام تبریک معاون دانشگاه عدالت به آیت الله هاشمی شاهرودی رئیس هیات موسس دانشگاه قرار گرفته که به عنوان اولین اختراع در ایران و جهان عنوان شده و در حاشیه آن نیز آیت الله شاهرودی تحصیل این موفقیت را به مخترع تبریک و آن را برکات اسلام و انقلاب اسلامی توصیف کرده است.

ثبت اولین اختراع گردشگری جهان توسط معاون احمدی نژاد

 

و اما اختراع چیست؟

 

ثبت اولین اختراع گردشگری جهان توسط معاون احمدی نژادثبت اولین اختراع گردشگری جهان توسط معاون احمدی نژاد

ثبت اولین اختراع گردشگری جهان توسط معاون احمدی نژاد

البته مشخص نیست که ارئه یک “طرح” با عنوان  “فرآیند مدیریت گردشگری با علائق ویژه” اساساً در تعریف اختراع می گنجد یا خیر؟ و نیز مشخص نیست که این چه اختراع ویژه ای است که برای “اولین بار در ایران و جهان”، خلق شده است؟ و صد البته مختصات این طرح چیست که قرار است ” تحولی عظیم در صنعت گردشگری و رونق اقتصادی ایران” ایجاد کند؟!
درباره دانشگاه عدالتدر سایت این دانشگاه اعضای هیات امنا اینگونه معرفی شده اند:

ارکان دانشگاه عدالت شامل  هیأت مؤسس، هیأت امنا، رئیس دانشگاه و شورای دانشگاه بوده و اعضای هیأت مؤسس عبارتند از آیت‌الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی رئیس هیأت مؤسس، حجت ‌الاسلام دکتر سیدمحمدرضا امام، حجت‌الاسلام محمدحسین بیات، حجت ‌الاسلام خلیل قبله‌ای خویی، دکتر علیرضا جمشیدی، دکتر سیامک ره پیک و دکتر پرویز داوودی.

و برخی از اساتید این دانشگاه به این شرح اند:
پرویز داوودی – حسین صمصامی – سید محمد حسینی و …

خاطرنشان می شود ملک زاده پیشتر معاون گردشگری رئیس جمهور بود که انتصاب او به عنوان معاون اداری و مالی وزارت خارجه اعتراضات نمایندگان مجلس را به دنبال داشت و کار به استیضاح صالحی وزیر وقت کشید او هم اکنون مشاور آیت الله شاهرودی است.

عصرایران
منتشر شده در :2015/03/15 - 05:03|شناسه خبر: 5972 476 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه