امروز :سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ساعت : ۲۳:۲۵:۱۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

ایستگاه جمع‌آوری کتاب‌های بلا استفاده در کهگیلویه و بویراحمد احداث شود

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ایستگاه جمع‌آوری کتاب‌های بلا استفاده در کهگیلویه و بویراحمد احداث شود.

فتاح محمدی صبح امروز در نشست امور کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: مطالعه کتاب و کتابخوانی نقش موثری در ارتقاء فرهنگ و دانش هر جامعه ایجاد می‌کند.

وی با اشاره با وجود ایجاد سایت‌های متعدد و فعالیت‌های فراوان در فضای مجازی، بیان کرد: کتاب نقش محوری را در ارتقاء دانش ایجاد می‌کند و این نقش همیشه پایدار است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در هر شرایطی در جامعه ضرورت دارد که مخازن کتاب را در جامعه غنی کنیم و مطالب جدیدی متناسب با نیاز روز اضافه و در غنی‌سازی کتاب‌ها تلاش بیشتری کنیم.

محمدی با اشاره به اینکه کتاب و کتاب خوانی نقش موثری در ارتقا فرهنگ دارد، ابراز کرد: کتاب‌های فراوانی در دستگاه‌های اجرایی و منازل مردم بلا استفاده هستند که باید با برنامه‌ریزی اصولی و صحیح و برپایی نمایشگاهی این کتاب‌های را جمع‌آوری و در اختیار کتابخانه‌های عمومی برای استفاده عموم قرار دهیم.

وی با اشاره به نقش رسانه‌ها نسبت به هدیه کتاب‌های بلا استفاده در ادارت و منازل به کتابخانه‌های عمومی، افزود: انتظار می‌رود تمامی دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری باشکوه و مفید اولین جشنواره ” اهدای کتاب و ارتقاء دانش ” از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

محمدی با اشاره به اینکه مطالعه و کتابخوانی سبب گسترش و ارتقاء فرهنگ اجتماعی و علمی در سطح جامعه می‌شود، خاطرنشان کرد: مطالعه خردورزی را در جامعه ارتقاء می‌دهد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کتابخانه‌های عمومی وظیفه ساماندهی تولیدات فکری و اندیشه افراد جامعه را بر عهده دارد، اظهار داشت: مطالعه و کتابخوانی نقش هدایت‌گری را در جامعه ایفا می‌کند.

منتشر شده در :2015/03/15 - 05:03|شناسه خبر: 5975 661 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه