امروز :چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ساعت : ۰۱:۴۹:۲۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خبر داد: تألیف ۱۶۶ کتاب با موضوع دفاع مقدس در کهگیلویه و بویراحمد

کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد از تألیف ۱۶۶ عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس در این استان خبر داد.

به گزارش راه ملت؛ سرهنگ امیرعباس آسمند، اظهار داشت: تاکنون ۱۶۶ کتاب در حوزه دفاع مقدس استان به چاپ رسیده که تا پایان امسال ۱۹ کتاب به اتمام می رسند.

وی با بیان اینکه این تعداد کتاب چاپ شده در زمینه های مختلف از جمله فیلم نامه، شعر، داستان، پژوهش، کودک، نوجوان، خاطره و زندگی نامه بوده اند، اظهارکرد: طی سال‌جاری ۳۰ کتاب در حوزه دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد به چاپ رسید.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نقش و اهمیت تألیف کتاب در معرفی و انتقال فرهنگ دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: این تعداد کتاب مرتبط با دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد، توسط اداره‌ کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان جمع‌آوری شده که نسبت به ۳۵هزار و ۶۵۷ رزمند و بسیجی بدون از نیروهای نظامی و انظامی و نقش این استان در دوران دفاع مقدس، خیلی کم است.

آسمند با بیان اینکه ثبت و ضبط خاطرات دوران دفاع مقدس را یک وظیفه و مسئولیت خطیر است، تصریح کرد: با توجه به امکانات و اعتباراتی که در اختیار داریم این مسئولیت همچنان ادامه دارد و به این زودی تمام نمی شود. در صورتی که دانشنامه دفاع مقدس استان که هم اکنون دارای ۳۸ درصد پیشرفت فیزیکی است، تکمیل شود بطور کامل و جامع می توانند به شبهات، سوالات مرتبط با دفاع مقدس، پژوهشگران و مخاطبان خاص پاسخ دهد.

وی بیان کرد: ۱۰.۲۳ درصد جمعیت استان کهگیلویه و بویراحمد در دوران دفاع مقدس به جبهه اعزام شدند که نسبت به جمعیت در سطح کشور رتبه اول را دارست.

منبع: ایسنا

منتشر شده در :۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۱|شناسه خبر: 6051346 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه