امروز :چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ساعت : ۰۱:۵۸:۱۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد: ۲۵۱ هزار و ۴۰۷ نسخه الکترونیک در سطح استان تولید شد

غلامرضا کاظمی مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص شرایط خاص موجود در کشور و شیوع بیش از پیش ویروس کرونا بیان کرد : با توجه به شرایط کنونی جامعه و شیوع کرونا الکترونیک کردن خدمات و حذف خدمات حضوری است و بیمه سلامت استان از سال ۱۳۹۸ اقدام به شروع این طرح کرده و توانسته در راستای اهداف این طرح به موفقیت های بزرگی برسد.

به گزارش راه ملت؛ غلامرضا کاظمی مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت : نسخه نویسی ، تبادل و رسیدگی به اسناد و استحقاق سنجی از مهمترین پروژه های الکترونیکی اداره کل بیمه سلامت استان بوده که با هدف تسهیل و دسترسی آسان جهت دریافت خدمات مورد نیاز به بیمه شدگان اجرا شده است . اداره کل بیمه سلامت استان از سال گذشته با اجرای طرح ¬های الکترونیک سازمان بیمه سلامت ایران از جمله استحقاق سنجی الکترونیک ، نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک ، توانسته است رضایت اقشار مختلف جامعه و مراکز و مؤسسات درمانی طرف قرارداد خود را افزایش دهد.

کاظمی در ادامه گفت : در زمینه نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک ، اداره کل بیمه سلامت استان توانسته است رتبه اول را در کشور را کسب نماید و دستیابی به این موفقیت از افتخارات بیمه سلامت استان است. نسخه الکترونیک و در سال ۱۳۹۹ تاکنون بالغ بر ۲۵۱۴۰۷ نسخه الکترونیک در سطح استان تولید شده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان تصریح کرد : اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک باعث کاهش هزینه ها و به عبارتی بهینه کردن هزینه ها و نیز ایجاد یک فرهنگ مترقی در خصوص استفاده صحیح از امتیاز بیمه درمان در کشور خواهد بود
حذف آزمون ارزیابی وسع تا پایان دوران شیوع بیماری کرونا:
وی در خصوص آزمون ارزیابی وسع نیز گفت: یکی دیگر از مهمترین اقدامات سازمان بیمه سلامت ایران در دوران شیوع و همه گیری بیماری کرونا که براساس آخرین مصوبات شورای ملی مبارزه با بیماری کرونا صورت پذیرفت حذف آزمون ارزیابی وسع برای متقاضیان دفترچه بیمه سلامت همگانی بود. بر اساس دستور مدیر عامل محترم این سازمان آزمون مذکور فعلا تا پایان سال و بنا به قولی تا پایان شیوع بیماری کرونا حذف خواهد شد و متقاضیان دریافت دفترچه بیمه سلامت همگانی بدون آزمون ارزیابی وسع دفترچه بیمه سلامت همگانی رایگان را دریافت می نمایند.

وی در پایان گفت : در اداره کل بیمه سلامت استان عدالت محوری ، مشتری مداری و ارائه خدمات صادقانه در رأس امور بوده و به یک هدف تبدیل شده است.

منتشر شده در :۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۱|شناسه خبر: 6051943 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه