امروز :چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ساعت : ۰۲:۵۱:۲۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

تولیدات استان کهگیلویه و بویراحمد زیر ذره بین کارشناسان استاندارد/ ۱۵۱۰ مورد بازرسی و نمونه برداری از واحدهای تولیدی استان

مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد؛ گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۸۴۵ مورد بازرسی فنی و ۶۶۵ مورد نمونه برداری از واحدهای تولیدی مشمول مقررات استاندارد اجباری، توسط کارشناسان این اداره کل در سطح استان انجام شده است.

به گزارش راه ملت و به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد؛ از ابتدای سال جاری تا کنون ۸۴۵ مورد بازرسی فنی و ۶۶۵ مورد نمونه برداری از واحدهای تولیدی مشمول مقررات استاندارد اجباری، توسط کارشناسان این اداره کل در سطح استان انجام شده است.

 بهمن رحمتی مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این بازرسی ها و نمونه برداری ها، از واحدهای تولیدی تحت پوشش شامل: صنایع شیمیایی، غذایی، ساختمانی، بسته بندی و سلولزی، برق و الکترونیک و تاسیسات سیلندر پرکنی مشمول مقررات استاندارد اجباری در سطح  استان کهگیلویه و بویراحمد انجام شده است.

مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: در بازرسی و نمونه برداری از واحدهای تولیدی، بر عملکرد آنها نظارت جدی انجام می‌شود که در نتیجه این نظارت ها، پروانه کاربرد علامت استاندارد واحدها، صدور، تمدید و یا در صورت عدم رعایت شرایط استاندارد، تعلیق و ابطال می شود.

بهمن رحمتی با اشاره به نظارت اداره کل استاندارد بر واحدهای تولیدی در استان، یادآور شد: اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد نظارت دقیقی بر محصولات تولید شده در واحدهای تولیدی در سطح استان دارد.
وی افزود: هم استانی های عزیز در صورت مشاهده هرگونه مغایرت و یا شکایت از کیفیت محصولات واحدهای تولیدی استان و یا عرضه شده در بازار مصرف، موارد را به شماره تلفن ۱۵۱۷ واحد رسیدگی به شکایات این اداره کل گزارش دهند.

منتشر شده در :۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۱|شناسه خبر: 6052552 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه