امروز :چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ساعت : ۰۲:۴۹:۲۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مدیران و معاونان جهاد از انحراف تسهیلات کشاورزی جلوگیری کنند/بدون اغماض با خاطیان برخورد قاطع می کنیم

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دریافت برخی گزارشات از تخلف در فروش حواله‌های صفر این سازمان گفت: مدیران مربوطه به محض مشاهده فروش حواله‌هایی چون تراکتور، بدون اغماض نسبت به برخورد با فرد خاطی و حذف آن از لیست دریافت تسهیلات اقدام کند.

به گزارش راه ملت، به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، الیاس تاج‌الدینی در شورای معاونین این سازمان گفت: هر کس تراکتور یا دیگر مکانیزاسیون و ماشین‌آلات کشاورزی را لازم ندارد، نگیرد چرا که اجازه فروش آن را ندارند و از مدیران خودم و نهادهای نظارتی می‌خواهم که اجازه این تخلف را به افراد ندهند.
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد افزود: کار مدیران ستادی نظارت، برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری است و باید مقوله نظارت را تقویت کنیم تا تسهیلات مکانیزاسیون انحرافی نداشته باشند و دقیقا به کشاورزی داده شود که به آن نیاز دارند.
تاج‌الدینی افزود: مدیران ستادی، وقت بگذارند و از مدیران و کارشناسان زیردست خود کار بخواهند و با حضورمیدانی در کنار بخش اجرا، به کارآمدی بیشتر جهاد کشاورزی کمک کنند.
مدیر ارشد بخش کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد انتظار اصلی خود از مدیران و معاونینش را نظارت موثری دانست که موجب می‌شود تا خدمات واقعی به مزرعه و کشاورز برسد.
وی، مدیران شهرستانی را خط مقدم خدمت در بخش کشاورزی خواند و تصریح کرد: وقتی در ستاد سازمان شاهد مراجعه متعدد ارباب رجوع هستیم به این معنی است که خدمت در مبدا به کشاورز نرسیده و آنها به استان مراجعه می‌کنند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از مدیران شهرستانی خود خواست تا فقط رئیس سازمان را نبینند و با ارتباط و هماهنگی مؤثر با معاونین و مدیران ستادی پاسخگوی آنان باشند.
تاج‌الدینی همچنین در بخش دیگری از صحبت‌هایش به موضوع واگذاری تصدی‌گری و خدمات قابل واگذاری به بخش خصوصی اشاره کرد و تاکید کرد: هیچ قصوری را برای عدم واگذاری تصدی‌گری‌ها نمی‌پذیرم.
وی گفت: به پایان سال نزدیک شدیم و مدیران باید نسبت به جذب اعتبارات و اسناد خزانه اهتمام لازم را داشته باشند.
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد توضیح داد: مدیران جهاد کشاورزی و معاونین از اکنون تدابیر لازم را داشته باشند که در کود و نهال و نهادهای کشاورزی کمبودی نباشد.
وی با اشاره به کارهای زیادی که در بخش  کشاورزی انجام شده است، تاکید کرد: حقیقتا در این زمینه مظلوم هستیم و لازم است مدیران این بخش انعکاس اقدامات و خدمات انجام شده به مردم و رسانه‌ها را در اولویت کارهای خود قرار دهند.
 
 

منتشر شده در :۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۱|شناسه خبر: 60640109 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه