امروز :چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۱۵:۰۵:۵۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

ریس اداره برق چاوسا:چراغ معابر روستاهای غیرمجاز خاموش می‌شود

رئیس اداره برق چاروسا گفت: چراغ معابر روستاهایی که به صورت غیرمجاز اقدام به استفاده از برق کرده‌اند، قطع می‌شود.

رحیم پرسیان ظهر امروز در جمع خبرنگاران عنوان کرد: حوزه نگهداری و حفاظت اداره برق چاروسا از سادات مشهدی کهگیلویه تا روستای انجیره دیشموک و از روستای سرغل تا روستای دم عباس می‌باشد.

رئیس اداره برق چاروسا با بیان اینکه انشعابات غیر مجاز از مشکلات برق چاروسا است تصریح کرد: متاسفانه برخی از خانوارها به رغم اعمال تخفیف، برای خرید انشعاب مجاز اقدام نمی‌کنند لذا برای متخلفان پرونده تشکیل و به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

وی بیان کرد: کوهستانی بودن مسیر عبور، فاصله زیاد و آسیب پذیر بودن شبکه‌ها و استفاده غیرمجاز از برق دلیل عمده قطع برق در چاروسا است.

پرسیان با بیان اینکه در ایام نوروز قطعی برق در چاروسا نداریم ابراز داشت: تلاش خواهیم کرد که مشکل قطعی برق در ایام نوروز را نداشته باشیم و کارکنان این اداره کاملا آماده برای ایام نوروز هستند.

رئیس اداره برق چاروسا افزود: بسیاری از مشکلات قطعی برق چاروسا دستکاری شبکه فشار متوسط توسط افراد ناشناس می‌باشد که تاکنون چندین بار با انداختن اشیاء فلزی بر روی شبکه باعث ناپایداری شبکه گردید.

وی تاکید کرد: با توجه به تاکیدات مدیرعامل برق استان نسبت به کاهش تلفات شامل برق‌های غیرمجاز، چراغ‌های روستایی معابر که دارای عدم کنتور هستند، کنتورهای معیوب و چراغ‌های که در سطح روستاها به صورت شبانه روزی روشن هستند از مشکلاتی است که در حال حاضر در سطح روستاها مشاهده می‌شود که این عوامل باعث قطعی برق معابر و کوچه‌هایی است که این نکات را رعایت نکرده باشند.

پرسیان با بیان اینکه ۷۰درصد روستاهای چاروسا فاقد سیم معابر هستند اذعان داشت: با توجه به بروز مشکلات به وجود آمده نیاز است چراغ معابر بسیاری از روستاها خاموش شود./فارس

 

منتشر شده در :2015/03/17 - 07:03|شناسه خبر: 6182 648 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه