امروز :پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت : ۰۶:۲۹:۰۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

رنج‌های دیشموک مثنوی هفتاد من است/انعکاس قصه خودکشی‌ها در دیشموک برای خیلی‌ها نان و آب دارد

شورای اداری دیشموک با حضور امام جمعه شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

راه ملت: به گزارش راه ملت؛ حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر در نشست شورای اداری دیشموک با اشاره به مطالبات چندین ساله مردم این بخش اظهار داشت: رنج دیشموک تاریخی است قصه مشکلات دیشموک مثنوی هفتاد من است جلسات و وعده و وعیدها را اگر به نگارش در بیاورند کتاب می‌شود.

 

 

امام جمعه شهرستان کهگیلویه گفت: مسؤولان وعده‌هایی که توان اجرای آن را ندارند به مردم ندهند زیرا خروجی این قول‌های عملی نشده زبان اعتراض مردم می‌شود.

 

 

وی با بیان اینکه مسؤول باید با سعه صدر پاسخگوی مردم باشد، اضافه کرد: اگر کسی برای جاده، برای آب ناله می‌کند از سوز دل است.

 

 

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر گفت: انجام بعضی کارها پول نمی‌خواهد بلکه با هنر مدیریت قابل حل است، بسیاری از دستگاه‌ها امکاناتی دارند که اگر هم افزایی کنند مشکل یک روستا برطرف می‌شود.

 

 

امام جمعه کهگیلویه در بخش دیگری از سخنانش امیدآفرینی را لازمه جامعه دانست و افزود: هم مردم هم مسؤولان عادت کرده‌اند فقط نقطه‌های تاریک را می‌بینند این خوب نیست. محاسن را بگوییم خدمات را هم بگوییم و البته خط کش هم نکشید خدمات آقای فلان بلکه خدمات نظام اسلامی است.

 

 

وی با انتقاد از سیاهنمایی‌ها در دیشموک انعکاس برخی موضوع‌ها را باعث خدشه‌دار شدن آبرو و حیثیت مردم این منطقه خواند و گفت: انعکاس قصه خودکشی‌ها در دیشموک معتقدم برای خیلی‌ها نان و آب دارد.

 

 

 

وحدانی‌فر ادامه داد: بزرگنمایی خودکشی در دیشموک در حالی است که این مسئله در خیلی از کشورها اتفاق می‌افتد و حتی در استان آمار برخی شهرها از دیشموک بالاتر است.

 

 

وی گفت: برخی موبایل به دستان با آب و تاب به یک سوژه می‌پردازند نمی‌دانند دارند با فرهنگ و آبروی مردم بازی می‌کند و فرهنگ منطقه را زیر سوال می‌برند.من از فرماندار خواهش دارم به عنوان رئیس شورای تأمین به این مسئله ورود کند و اجازه ندهد هر کسی برای دیده شدن به خود اجازه دهد با فرهنگ یک قوم بازی کند.

 

 

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه افزود: کسی از فلان دانشگاه آمده اینجا کلیپی پر کرده که مدرکش را بگیرد توجه ندارد با فرهنگ یک قوم با اصالت بازی می‌کند.

 

 

وحدانی‌فر استفاده از ظرفیت‌ها را باعث توسعه خواند و گفت: امروز بنیاد علوی در دیشموک یک ظرفیت است باید مدیران کل همکاری کنند نهایت استفاده برده شود.

منتشر شده در :۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۲|شناسه خبر: 6234292 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه