امروز :یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ساعت : ۲۳:۳۰:۰۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

کهگیلویه و بویراحمد استان بی حادثه درچهارشنبه سوری

بیشترین آمار حادثه دیدگان برای تهران بود و جالب این است که در شهرهایی مانند ایلام و کهگیلویه و بویراحمد حتی یک مورد حادثه چهارشنبه سوری نداشتیم.

سخنگوی اورژانس کشور از سوختگی ۲۸۸ نفر بر اثر حوادث چهارشنبه آخر سال در کشور خبر داد و گفت: ۴ حادثه‌دیده نیز در ICU بستری هستند و بیشترین آمار حادثه دیدگان نیز برای تهران بود، در حالی که در ایلام و کهگیلویه و بویراحمد حادثه‌ای نداشتیم.

مجتبی خالدی با اشاره به آخرین وضعیت حادثه دیدگان چهارشنبه آخر سال ۹۳ اظهار داشت: تاکنون ۲۸۸ نفر دچار سوختگی شدند.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور ادامه داد: تاکنون و براساس آمار اورژانس یک نفر فوت کرده است. در این راستا در ارومیه نیز گزارش قطع مچ دست داشتیم.

خالدی بیان داشت: ۴ حادثه دیده نیز در ICU بستری هستند. همچنین، ۵ نفر نیز در بیمارستان فاطمه الزهرا(س) دچار له‌شدگی دست شدند که کار مداوا روی آنان در حال انجام است.

 

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور با اشاره به تخلیه چشم یک کودک ۱۳ساله در گنبد و همچنین یک فرد ۲۰ساله در کرج خاطرنشان کرد: بیشترین آمار حادثه دیدگان برای تهران بود و جالب این است که در شهرهایی مانند ایلام و کهگیلویه و بویراحمد حتی یک مورد حادثه چهارشنبه سوری نداشتیم.

چهارشنبه سوری آئین ویژه و پرطرفدار نوروز، رسم و آیینی کهن در ایران زمین بوده که در مناطق مختلف شهری و روستایی کهگیلویه وبویراحمد نیز با برپایی این  مراسم به شیوه سنتی و با برپایی آتش وپریدن از روی آن  جشن گرفته می شود، جشنی که امروز درکلان شهرها با نزدیک شدن به روز موعد خانواده ها را غرق دلهره و نگرانی می کند.

منتشر شده در :2015/03/18 - 05:03|شناسه خبر: 6278 338 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه