امروز :دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۱۵:۱۸:۳۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مدیران برتر استان کهگیلویه وبویر احمد در سال ۹۳

معاون برنامه ریزی استاندار گفت: چهار دستگاه آب و فاضلاب روستایی، جهاد کشاورزی ، دانشگاه علوم پزشکی و اداره منابع طبیعی استان در جذب اعتبارات متفرقه عملکرد بهتری نسبت به سایر دستگاه ها داشته اند.

معاون برنامه ریزی استاندار گفت: چهار دستگاه آب و فاضلاب روستایی، جهاد کشاورزی ، دانشگاه علوم پزشکی و اداره منابع طبیعی استان در جذب اعتبارات متفرقه عملکرد بهتری نسبت به سایر دستگاه ها داشته اند.

به گزارش راه ملت به نقل از سایت استانداری ، حسن نوروزی با بیان این مطلب در دهمین شورای برنامه ریزی استان، گفت: مطابق با ارزیابی صورت گرفته از میزان جذب اعتبارات ردیف های متفرقه و اعتبارات ملی مشترک ، عملکرد برخی از دستگاه ها مطلوب بوده ولی این چهار دستگاه در مجموع عملکرد بهتری داشته اند.

وی، با بیان اینکه هدف از ارزیابی تشویق دستگاه ها به گرفتن اعتبار بیشتر برای استان است، اظهار داشت: موضوع ارزیابی میزان موفقیت دستگاه ها در جذب اعتبارات ملی و متفرقه در سال ۹۴ به صورت جدی تر پیگیری می شود.

نوروزی اظهار داشت: اعتباری به مبلغ دو میلیارد و ۲۵۲ میلیون تومان از محل ماده ۱۲ قانون بودجه با عنوان کمک های بلاعوض برای بازسازی ۴۵۰ واحد مسکونی شهری و روستایی استان ابلاغ شده است .

وی ،افزود: این اعتبار در سطح استان به ۵۰ واحد مسکونی شهری و ۴۰۰ واحد مسکونی روستایی که در بلایای طبیعی دچار آسیب شده اند با نظر مدیریت بحران استان توزیع می شود.

معاون برنامه ریزی با بیان اینکه این تسهیلات بلاعوض هستند، گفت: این تسهیلات بدون سود هستند و به مناطقی که از محل حوادث طبیعی دچار آسیب شده اند تخصیص می یابد.

نوروزی، همچنین به تخصیص اعتباری از محل تکمیل و تجهیز پایگاه های چند منظوره مدیریت بحران یاد کرد و گفت: این اعتبار به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان صرف تجهیز پایگاه های امدادی می شود.

تصویب ۱۰ طرح کارگروه زیربنایی در شورای برنامه ریزی و توسعه استان

معاون برنامه ریزی اظهار داشت: در دهمین نشست شورای برنامه ریزی ۱۰ طرح مصوب در کارگروه زیربنایی پس از بحث و بررسی در شورای برنامه ریزی استان تصویب نهایی شد.

نوروزی، افزود: این طرح ها با موضوع تعیین کاربری اراضی ملی برای راه اندازی طرح های اقتصادی و اشتغال زایی نظیر پرورش مرغ، پرورش شترمرغ و گاو شیری، راه اندازی اردوگاه تفریحی ، طرح پرورش ماهی بود.

منتشر شده در :2015/03/18 - 05:03|شناسه خبر: 6289 559 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه