امروز :یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ساعت : ۲۱:۳۲:۴۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

نصب ۸ هزار متر تابلوی هشدار برای رفاه حال مسافران در استان

معاون راهداری اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد بدون اشاره به اعتبار هزینه شده، گفت: اسفند ۹۳ هشت هزار متر انواع تابلوی هشداردهنده و آشکارسازی برای رفاه حال مسافران نوروزی این استان در جاده های ارتباطی برون شهری استان نصب شد.

علی شیر محمدی؛ خط کشی یک هزار و ۳۰۰ کیلومتر از جاده های ارتباطی برون شهری کهگیلویه و بویراحمد را از سایر اقدامات انجام شده در این مدت اعلام کرد.

وی بدون اشاره به آمار، افزود: ۳۴ نقطه حادثه خیز در اسفند ۹۳ در جاده های ارتباطی برون شهری کهگیلویه و بویراحمد رفع و روشنایی تمام تونل های موجود در جاده های استان نیز تامین شد.

محمدی بیان کرد: در این مدت لکه گیری و روکش آسفالت ۲۳ کیلومتر از جاده های ارتباطی برون شهری کهگیلویه و بویراحمد انجام شد که از این میزان ۹ کیلومتر به بهره برداری رسید.

وی اظهار کرد: ۲۲ راهدارخانه و ۱۸۸ دستگاه انواع ماشین آلات سبک و سنگین راهداری آماده ارایه خدمات لازم به گردشگران نوروزی کهگیلویه و بویراحمد است.

شش هزار و ۴۷ کیلومتر جاده ارتباطی در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که از این میزان ۵۰۴ کیلومتر راه اصلی، ۹۹۰ کیلومتر راه فرعی، چهار هزار و ۵۰۳ کیلومتر راه روستایی و ۵۰ کیلومتر نیز بزرگراه است.

از مجموع چهار هزار و ۵۰۳ کیلومتر راه روستایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون یک هزار و ۹۵۸ کیلومتر آسفالت شده است.

منتشر شده در :2015/03/21 - 12:03|شناسه خبر: 6486 363 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه