امروز :یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ساعت : ۲۱:۵۴:۱۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

فعال سیاسی اصلاح طلب هم استانی گفت: همدلی و همزبانی دولت و ملت رمز موفقیت کشور در همه امور است

فعال سیاسی اصلاح طلب هم استانی نامگذاری سال ۹۴ به عنوان “دولت و ملت ، همدلی و همزبانی” از سوی رهبر معظم انقلاب را گام مهمی برای اتحاد و همبستگی هر چه بیشتر مردم و مسوولان دانست و گفت: همدلی و همزبانی دولت و ملت رمز موفقیت کشور در همه اموراست .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راه ملت، محمد بهرامی در گفت و گو با خبرنگار بویرخبر با تبرک عید نوروز و تسلیت به مناسبت ایام دوم فاطیمه در رابطه با نامگذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: اگر به گذشته برگردیم و بعضی از رویداد منطقه ای و داخلی را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم سمت و سو ی نامگذاری سال از سوی معظم له در نامگذاری سال جدید به نام (دولت،مردم همدلی و همزبانی) را بیشتر احساس خواهیم کرد.

نامگذاری سال جدید چراغ راهی برای ملت و دولت است

وی نامگذاری سال به نام (دولت مردم همدلی و همزبانی) ازسوی مقام معظم رهبری را چراغ راهی برای توسعه و پیشرفت و تعامل هرچه بیشتر دولت و مردم در چارچوب قانون دانست و افزود: نامگذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب برنامه ریزی بسیار مهمی برای هدف گذاری و انتخاب مسیر راه توسعه کشور است.

فعال سیاسی اصلاح طلب کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه مسئولان و مردم با جدیدیت کامل به این مسائل توجه داشته باشند، گفت: در حال حاضرکشور دارای شرایط خاصی بوده که همدلی و هم زبانی ملت و دولت پیش از پیش ضروری به نظر می رسد.

همدلی و همزبانی دولت و ملت رمز موفقیت کشور در همه امور است

بهرامی به انتخاب مجلس شورای اسلامی و میان دوره مجلس شورای خبرگان رهبری در اسفند۹۴ اشاره کرد و افزود: امسال سالی سرنوشت ساز برای کشور بوده که رهبری بر اساس این مسائل، همدلی و همزبانی ملت و مردم را به عنوان رمز موفقیت نامگذاری کرده است.

وی در ادامه به مذاکرات هسته ای و تحریم های بی شرمانه غرب علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: همدلی و همزبانی ملت و مردم می تواند تحریم ها و تهدیدات دشمن را خنثی کند و پشت گرمی خوبی برای تیم مذاکره کننده در توافقات هسته ای باشد.

با همدلی و هم زبانی دولت وملت می توان پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کرد

فعال سیاسی اصلاح طلب هم استانی شعار سال  ۹۴ را شعاری محوری برای دولتمردان و ملت دانست و گفت: با همدلی و هم زبانی دولت و مردم می توان پله های ترقی را یکی ژس از دیگری طی کرد.

بهرامی با بیان اینکه توجه دولت و ملت به همدیگر در همه موضوعات با وجود سلیقه ها قدرت کشور را در منطقه و جهان افزایش می دهد ابراز کرد: اگرهمدلی و همزبانی بین دولت وملت نباشد وما دچار چند زبانی بشویم شکاف های زیادی بین دولت و مردم ایجاد می شود.

وی با بیان اینکه چنانچه همدل وهمزبان نباشیم به مردم و جامعه صدمات جبران ناپذیری وارد خواهد شد، تصریح کرد: اگر دولت و مردم همدل و همزبان باشند هیچ قدرتی نمی تواند تحریم ها را علیه ما اعمال کند و یا برای موضوعات مهمی از قبیل حقوق مسلم ایران اسلامی در برخوداری از انرژی صلح آمیز هسته ای شرط بگذارد.

منتشر شده در :2015/03/22 - 04:03|شناسه خبر: 6590 494 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه