امروز :دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۱۵:۳۶:۳۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

شکستن حرمت ایام فاطمیه در فرمانداری کهگیلویه/ جلسه ی نخبگان شهرستان یا دعوت از اقوام!

عصر (پنجم فروردین ماه) در جلسه فرماندار شهرستان کهگیلویه با جمعی از جوانان این شهرستان صدای دست زدن و تشویق آن هم در ایام فاطمیه به گوش می رسید.

راه ملت،(مجید آذربارگون):عصر روز پنجشنبه”پنج فروردین ماه” جلسه ای در فرمانداری کهگیلویه با حضور جمعی از جوانان برگزار شد.

در این مراسم که به دعوت مشاور فرماندار کهگیلویه و با حضور مقامات فرمانداری شهرستان تشکیل شده بود در قسمت هایی از برنامه صدای دست زدن و تشویق حاضرین آن هم درست یک روز بعد از شهادت حضرت زهرا اعتراض برخی از افراد حاضر را در پی داشت.

صدای دست زدن در این جلسه آنقدر بلند شده بود ک برخی افراد با اعتراض خود خواستار حفظ حرمت ایام فاطمیه می شدند اما این اشخاص به دست زدن وتشویق ادامه می دادند.

هر چند مشاور فرماندار کهگیلویه افراد حاضر در این مراسم را نخبگان فرهنگی و افراد تحصیل کرده ی شهرستان میدانستند اما برخی افردا حاضر ضمن اعتراض نسبت به بی احترامی به صاحت مقدس بانوی دو عالم در این جلسه اعتقاد داشتند بسیاری از افردا نخبه و تحصیل کرده ی شهرستان در این جلسه حضور نداشته و بیشتر حاضرین از اقوام مشاور فرماندار کهگیلویه میباشند.

از نکات قابل توجه در این جلسه می توان به کمبود صندلی و جای نشستن برای افراد حاضر در جلسه اشاره کرد.

باید دید مسئولین شهرستان کهگیلویه در مقابل این بی حرمتی چه پاسخی خواهند داشت با توجه به اینکه در پایان سال جدید شاهد برگزاری کنسرت موسیقی در این شهرستان و ورود به ایام فاطمیه بودیم.

به گزارش خبرنگار راه ملت، در این جلسه فرماندار شهرستان کهگیلویه گفت :در تمام صحنه ها جوانان نقش آفرین بوده اند ، در پیروزی انقلاب نیز جوانان نقش موثری داشته و با حضور جوانان انقلاب ما توانست به پیروزی برسد و بساط ظلم وستم  وفساد را برچیند.

کرامت کریمی خاطر نشان کرد : سنین جوانی سنین پرجنب وجوش و خلاقی است ،پیشرفت کشور و شهرستان ما در گرو حضور و همکاری جوانان است چون جوانان با استعداد و توانی که دارند خیلی راحت می توانند تصمیم بگیرند و کارها را انجام دهند.
وی افزود :  بیشترین مشکلات در حوزه جوانان است اما این جوانان اند که که در همه عرصه ها موانع و حصار ها را می شکنند و به راه حل ها می رسند وپشت دیوار مشکلات متوقف نمی شوند.
کریمی در مورد علت ایجاد جلسه شورای مشورتی جوانان گفت : نیاز جامعه نیاز قشر جوان است و نگاه ما از تشکیل چنین جلسات ، ساماندهی و سازماندهی امور جوانان حل مشکلات جوانان است و ما معتقدیم برای رسیدکی به مشکلات شهر و حل آن باید از همفکری همه اقشار به ویژه جوانان  استفاد شود.کریمی  خود باوری را لازمه حرکت به سمت جلو دانست و افزود : ما سطح تحمل پذیری خود را درهر زمینه ای باید بالا ببریم و افرادی که به خود باوری رسیدند و در پشت دیوار های مشکلات توقف نکردند و بدون گرفتن کمک مشکلات اقتصادی ، مسکن و … خود را حل نمودند الگو قرار دهیم.

gh42

index

index11

index12

منتشر شده در :2015/03/26 - 04:03|شناسه خبر: 6830 791 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه