امروز :چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۱۵:۳۵:۱۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

استاندار کهگیلویه وبویر احمد:تعامل و همزبانی با یکدیگر راه‌حل اساسی داشتن اقتصادی پویا است.

برای داشتن اقتصادی پویا باید در روزگار کنونی بهتر از هر زمان دیگر چرخ اقتصادی را به گردش درآوریم و اقتصادی درون‌زا داشته باشیم که تعامل و همزبانی با یکدیگر راه‌حل اصلی و اساسی داشتن اقتصادی پویا است.

راه ملت، سید موسی خادمی صبح امروز در دیدار با مدیران دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با تبریک سال جدید به شعار سال ۹۴ اشاره کرد و اظهار داشت: شعار سال ۹۴ با تدبیر ویژه مقام معظم رهبری همدلی و همزبانی اعلام شده که با توجه به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و به وجود آمدن رقابت در سراسر کشور انتخاب هوشمندانه بوده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر ارائه خدمات مطلوب‌‌ به مردم در سال جدید تأکید کرد و ادامه داد: در سال جاری با هم بودن و همدل و همزبانی را اعلام ‌کنیم و با وجود اختلاف سلایق گوناگون به سوی توسعه و پیشرفت استان حرکت می‌کنیم.

وی عنوان کرد: برای تحقق شعار سال نیاز است تمام دستگاه‌ها خدمات خوب و قابل قبولی به مردم ارائه دهند تا از این راه باعث رضایت‌مندی مردم و ایجاد همدلی و همزبانی و وحدت دو چندان در میان مردم شوند.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: همواره میان دولت و ملت همدلی وجود داشته اما همزبانی و بیان این همدلی موجب ایجاد تفاهم و درک متقابل میان دولت و ملت می‌شود.

خادمی با ابراز قدردانی از زحمات و تلاش‌های دستگاه‌های مختلف استان در سال گذشته، افزود: تعبیر همدلی و همزبانی در سطح ملی به همدلی ملت و دولت اشاره دارد و در سطح استان تعبیر آن به حمایت همه جانبه در راستای توسعه استان است و باید موجبات توسعه استان را فراهم کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: دستگاه‌های مختلف استان در سال جدید خدمات بیشتر با کیفیت بهتر به مردم ارائه دهند.

وی تصریح کرد: برای داشتن اقتصادی پویا باید در روزگار کنونی بهتر از هر زمان دیگر چرخ اقتصادی را به گردش درآوریم و اقتصادی درون‌زا داشته باشیم که تعامل و همزبانی با یکدیگر راه‌حل اصلی و اساسی داشتن اقتصادی پویا است.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه باید فرمان نوروزی رهبری را در عمل به کار ببندیم از امسال به عنوان سالی سخت برای کار و تلاش یاد کرد و افزود: هم در زمینه اقتصادی و عمرانی و هم در زمینه سیاسی با در پیش بودن انتخابات مجلس همه ارکان استان به خصوص مردم و مسئولان برای سربلندی استان همدل و همزبان باشند./فارس

منتشر شده در :2015/03/29 - 01:03|شناسه خبر: 7050 713 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه