امروز :سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ساعت : ۱۹:۱۷:۵۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

افتتاح کلینیک تخصصی ” زنده یاد حاج ظفر تاجگردون “

گفته می شود ۱۰ پزشک متخصص در کلینیک ” زنده یاد حاج ظفر تاجگردون ” قرار است به ارائه خدمت بپزدازند و این درحالیست که بیماران می بایست به شهرها و یا استان های همجوار جهت مداوای خود مراجعه می کردند.

در حرکتی تحسین برانگیز و خیرخواهانه ، اولین کلینیک تخصصی در شهرستان باشت استان کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی و افتتاح شد.
  اولین کلینیک تخصصی شهرستان باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد به نام ” زنده یاد حاج ظفر تاجگردون ” توسط فرزندان آن سفر کرده افتتاح و راه اندازی شد.
در آئین باشکوهی که در شهر باشت مرکز شهرستان باشت برگزار شد فرزندان ” زنده یاد حاج ظفر تاجگردون ” حضوری فعال داشتند و این کلینیک درمانی را به مردم زادگاه خویش اهداء نمودند.
کلینیک تخصصی ” زنده یاد حاج ظفر تاجگردون ” در ۲ طبقه و ۷۶۰ مترمربع بنا شده که اعتبار ریالی برای احداث  و بهره برداری آن حدود ۱۴ میلیارد ریال بوده است.
زمین این کلینیک بهمراه چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ( ۴۵۰ میلیون تومان ) توسط خانواده ” تاجگردون ” به دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اهداء و این دانشگاه نیز اعتباری حدود ۱۰ میلیارد ریال ( یک میلیارد تومان ) بهمراه برخی تجهیزات در ساخت و تکمیل کلینیک عنوان شده مشارکت نمود.
دستگاه های پیشرفته پزشکی از قبیل سونوگرافی و قلب در کلینیک ” زنده یاد حاج ظفر تاجگردون ” وجود دارد و پزشکان متخصص چشم ، ارتوپد ، عفونی ، زنان ، داخلی ، اعصاب و روان و پوست نیز در ایام هفته ۲ یا ۳ روز در کلینیک فعالیت پزشکی خواهند داشت.
گفته می شود ۱۰ پزشک متخصص در کلینیک ” زنده یاد حاج ظفر تاجگردون ” قرار است به ارائه خدمت بپزدازند و این درحالیست که بیماران می بایست به شهرها و یا استان های همجوار جهت مداوای خود مراجعه می کردند.
تعدادی پزشک عمومی نیز در این کلینیک در تمام روزهای هفته به مداوای بیماران در شهر باشت خواهند پرداخت.
منتشر شده در :2015/04/03 - 09:04|شناسه خبر: 7327 446 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه