امروز :شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ساعت : ۱۰:۴۶:۴۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

رشد۴۴ درصدی ارزش صادرات استان کهگیلویه وبویر احمد در سال ۹۳

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجموعه صنعت، معدن و تجارت دارای نقشی اساسی و مهم در جامعه عمل پوشاندن به شعار سال ۹۴ است.

راه ملت، به نقل از  روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، در نشستی با حضور نماینده شهرستان بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت برنامه های استان در حوزه صنعت و معدن تشریح شد.

داریوش دیودیده در این نشست با بیان اینکه خوشبختانه در سال ۹۳ در تمامی شاخص های صنعت، معدن و تجارت رشدی مطلوب نسبت به سنوات قبل صورت گرفته است افزود: با توافقات صورت گرفته در سطح بین المللی قطعا در سال ۹۴ شاهد حضور قدرتمند سرمایه گذاران در عرصه های تولید بخصوص در کهگیلویه و بویراحمد خواهیم بود.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: هم اکنون میل و رغبت سرمایه گذاران جهت حضور در میدان صنعت و تولید افزایش یافته است و باید با دوچندان نمودن تلاش های و معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان، زمینه حضور و در نتیجه رشد صنعتی استان را فراهم نمود.

دیودیده با اشاره به رشد ۴۴ درصدی ارزش صادرات استان در سال گذشته، خاطر نشان کرد: با تاکیدات دولت تدبیر و امید مبنی بر توسعه صادرات و نقش آن در جذب درآمدهای ارزی، تمامی تلاش در جهت رشد، تنوع و ارتقا جایگاه صادراتی کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۴ به کار بسته خواهد شد.

منتشر شده در :2015/04/04 - 08:04|شناسه خبر: 7363 452 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه