امروز :دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۱۶:۴۸:۲۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

ریس جمهور لبنان موفقیت تفاهم هسته ای را به رهبری تبریک گفت

بیانیه هسته ای بین جمهوری اسلامی ایران و گروه ۱+۵ که پنجشنبه گذشته در لوزان سوییس اعلام شد و با استقبال گسترده در لبنان مواجه شده است.

راه ملت، نبیه بری رییس مجلس لبنان در پیام های جداگانه، موفقیت تفاهم هسته ای جمهوری اسلامی ایران با گروه ۱+۵ در لوزان سوییس را به حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی و حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت گفت.

رییس مجلس لبنان همچنین این موفقیت را به علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی و محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

وی در این پیام ها ابراز امیدواری کرده است که این تفاهم هسته ای فرصت ها را برای امنیت و صلح در منطقه و جهان با تاکید بر حاکمیت ملی و حقوق انسان ها فراهم سازد.

نبیه بری همچنین ابراز امیدواری کرده است که این تفاهم هسته ای موجب تقویت تلاش ها برای اعتمادسازی با همسایگان مسلمان و عرب و جلوگیری از فتنه ها و اتلاف توان و قدرت مسلمانان در جنگ های کوچک شود.

رییس مجلس لبنان ابراز امیدواری کرده است که این تفاهم زمینه ها را برای تحقق آرزوهای ملت فلسطین فراهم ، در تاکید بر پایان خشونت در لبنان، گشوده شدن درها به سوی موفقیت در انتخاب رییس جمهوری و تقویت وحدت و همچنین جلوگیری از تروریسم تکفیری و خاتمه مهاجرت اجباری در کشورهای منطقه سهمی موثر داشته باشد.

بیانیه هسته ای بین جمهوری اسلامی ایران و گروه ۱+۵ که پنجشنبه گذشته در لوزان سوییس اعلام شد و با استقبال گسترده در لبنان مواجه شده است./ایرنا

منتشر شده در :2015/04/05 - 12:04|شناسه خبر: 7387 582 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه