امروز :جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ساعت : ۲۲:۰۵:۲۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

دستگیری ضاربین ماموران برق استان در کمتر از ۲۴ ساعت

ضاربین تعدادی از پرسنل شرکت برق استان کهگیلویه و بویراحمد در منطقه دو‌پشته دشتروم که جهت کارخانه بازیافت زباله درحال احداث شبکه بودند در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شدند.

به گزارش راه ملت و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان؛ تعدادی از پرسنل شرکت برق استان کهگیلویه و بویراحمد  در منطقه دو‌پشته دشتروم جهت کارخانه بازیافت زباله درحال احداث شبکه بودند که حوالی ساعت ۱۶عصر روز یک شنبه مورخ ۱۴۰۱/۳/۱ توسط فرد یا افرادی از ناحیه مختلف بدن مورد ضرب وشتم قرار گرفتند.

معاون دادستان مرکز استان در این خصوص گفت: با توجه به اهمیت موضوع بعد از اطلاع از بروز این حادثه، دستورات قضایی لازم در خصوص شناسایی، دستگیری، توقیف خودرو ی متهمان و کشف وضبط ابزار و آلات ارتکاب جرم به مامورین نیروی انتظامی استان ابلاغ و در کمتر از ۲۴ساعت طی عملیاتی  ازسوی ماموران ناجا_یگان امدادیاسوج، دونفراز متهمان دستگیرو خودروهای آنها به همراه دوقبضه سلاح گرم شکاری ومهمات آن ونیز سلاح سرد پنجه بکس،باتوم وزنجیر کشف وتوقیف شد.

اسماعیل مسعودی کوشک  بیان داشت: امنیت خط قرمز دستگاه قضایی ونیروی انتظامی است از عملکرد مطلوب پرسنل نیروی انتظامی استان و دستگاه های امنیتی  به جهت شناسایی ،دستگیری وتوقیف خودروی متهمان در کمترین زمان ممکن به صورت ویژه تقدیر و تشکر می شود.

منتشر شده در :2022/05/23 - 09:05|شناسه خبر: 74217 36 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه