امروز :جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ساعت : ۲۱:۱۹:۳۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

آزادی ۱۵ نفر از زندانیان غیرعمد زندان‌های کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی از آزادی ۱۵ نفر از زندانیان زندان‌های کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

به گزارش راه ملت؛ منصور بیژنی افزود: با همکاری مراجع قضایی ،خیرین و نیکوکاران و شکات  در دو ماهه سالجاری تعداد ۱۵ نفر از محکومین مالی غیر عمد که مبلغ بدهی آنان بالغ بر ده میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده است از زندان آزاد و به کانون خانواده بازگشته اند.

وی اظهارکرد:  جهت آزادی این تعداد از زندانیان مبلغ ۳۸۷ میلیون تومان  از محل کمکهای ستاد دیه استان و کشور؛ آورده زندانیان محکوم ۹۴ میلیون ، ۲۵۰ میلیون معرفی به بانک و ۱۵۶ میلیون تومان نیز اعسار بوده است.

این مقام ارشد زندان های استان با بیان اینکه  فرهنگ گذشت در استان ما به یک امر بسیار نیکو و خدا پسندانه مبدل شده است، افزود: شکات پرونده های این محکومین نه میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان از طلب خود را بخشیده اند؛ که این افراد خود از بهترین نیکوکاران و خیرین در امر آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد حسوب می شوند.

مدیر کل زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: از آنجائیکه ستاد دیه  یک موسسه خیریه غیرتجاری و غیرانتفاعی است، از مسئولان و خیرین نوع‌دوست  و نیکوکاران می خواهم  تا این ستاد مردم نهاد را در آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد و مالی بیش از پیش یاری نمایند.

بیژنی بیان کرد: هم اکنون ۲۴۵  زندانی جرایم غیرعمد و محکومین مالی  در زندان‌های استان  بسر می برند که منتظر کمکهای خیرخواهانه  خیرین و نیکوکاران و گذشت شکات هستند.

 

منبع: صبح زاگرس

منتشر شده در :2022/05/24 - 12:05|شناسه خبر: 74284 56 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه