امروز :سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ساعت : ۰۷:۲۹:۲۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت ثبت‌نام اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور مجدد تمدید نمی شود و داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۲۰ فروردین ماه فرصت دارند.

راه ملت، حسین توکلی گفت: آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور (۱۳ دستگاه اجرایی) برای به کارگیری افراد واجد شرایط هر یک از دستگاه های اجرایی مذکور و به منظور استخدام پیمانی آنان در سال ۹۴ و همچنین سازمان آموزش فنی و حرفه ای در رابطه با تبدیل وضع مربیان حق التدریس ، تا ساعت ۲۴ پنجشنبه ۲۰ فروردین بوده و مجدد تمدید نخواهد شد.

وی افزود: به کلیه داوطلبانی که تاکنون برای ثبت نام اقدام نکرده اند، توصیه می شود در این مهلت باقیمانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه ثبت نامی منتشره در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در مورد شرایط و ضوابط هر یک از دستگاه های اجرایی توضیح داد: شرایط و ضوابط ثبت نام در هر یک از دستگاه های اجرایی در دفترچه راهنما و اطلاعیه ای که در تاریخ ۱۰ فروردین ماه روی سایت سازمان سنجش منتشر شده،است.

وی با تاکید بر اینکه این آزمون توسط سازمان سنجش و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزار می شود، در مورد تاریخ برگزاری و تعداد ثبت نام کنندگان گفت: این آزمون در تاریخ اول خردادماه ۹۴ در حوزه های امتحانی مربوط برگزار می شود.

توکلی افزود: ۱۵۳ هزارو ۶۸۴ نفر تا به امروز (چهارشنبه ۱۹ فروردین) دراین آزمون ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۱۸ هزار و ۵۹۳ نفر برای شرکت در آزمون سازمان آموزش فنی و حرفه ای و مابقی برای شرکت در آزمون سایر دستگاه های اجرایی نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند./مهر

منتشر شده در :2015/04/08 - 12:04|شناسه خبر: 7587 502 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه