امروز :جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ساعت : ۱۶:۴۰:۴۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

انصراف مسئول کهگیلویه وبویر احمدی از حج عمره در واکنش به اقدام پلیس عربستان

گفتنی است باقریان از چهره های سیاسی ومنتصب به اصلاح طلبا ن است که مسئول ستادانتخاباتی شریعتمداری درانتخابایات ریاست جمهوری ۹۲ و سابقه دو دوره حضور درانتخابات حوزه انتخابیه کهگیلویه ،بهمئی چرام لنده را دارا میباشد.

راه ملت، دو زائر نوجوان ایرانی که درایام تعطیلات نوروزی به قصد بازگشت به ایران در فرودگاه جده حضور پیدا کرده بودند، در آخرین بخش بازرسی فرودگاه به بهانه تفتیش مورد قصد شوم دو مامور فاسد فرودگاه قرار گرفتند.

انتشار این خبر والبته تایید آن پس از چند روز تکذیب نمودن اصل کاجرا باعث جریحه دار شدن احساسات هموطنان گردید وبرخی دراظهارنظر های متفاوتی پیشنهاد لغو سفرهای عمره را به عربستان مطرح نمودند.

تعدادی از نمایندکان مجلس در طرح یک فوریتی خواهان لغو سفرهای عمره شدند و نماینده اهواز درتذکری گفت :قطعاً با جنایت هولناکی که نسبت به ۲ نوجوان ایرانی توسط افسران سعودی در فرودگاه جده انجام شده، دولت باید یک تصمیم انقلابی و جدی گرفته و حداقل دو سال حج عمره را تعطیل کند،

آیت‌الله نوری‌همدانی  نیز دراظهارنظری گفت: اتفاق فرودگاه عربستان نباید در سکوت باشد و نباید به سادگی در برابر این مسئله گذشت و از همین رو مسئولان باید به این امر توجه نشان دهند.

این مرجع تقلید در پایان جلسه درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم، با اشاره به حادثه ناگوار فرودگاه جده، از وقوع چنین حادثه‌ای شدیدا ابراز تاسف کرد و خواستار پیگیری جدی و قاطعانه این حادثه از سوی مسئولان ذیربط شد تا عزت و کرامت ملت ایران حفظ شود.

درادامه واکنش ها به اقدام غیرانسانی دوپلیس سعودی باخبرشدیم “مجید باقریان “معاونت فرهنگی دانشگاه دولتی یاسوج که مقرربوده در روزهای پایانی فروردین ماه راهی خانه خدا شود  اما اولین هم وطنی  است که رسما ازسفرخود منصرف گردید.

باقریان درگفتگوبا راک نیوز گفت :دراعتراض به رفتار شنیع وخلاف انسانی وسرشار از خشونت سعودیها ،از رفتن به سفر عمره انصراف داده ام.

این مقام فرهنگی درپایان از سایر هموطنان خواست تادراقدامی هماهنگ چنین سفرمستحبی را درحال حاضر لغو نمایند.

گفتنی است باقریان از چهره های سیاسی ومنتصب به اصلاح طلبا ن است که مسئول ستادانتخاباتی شریعتمداری  درانتخابایات ریاست جمهوری ۹۲ و سابقه دو دوره حضور درانتخابات حوزه انتخابیه کهگیلویه ،بهمئی چرام لنده را دارا میباشد. /راک نیوز

منتشر شده در :2015/04/09 - 07:04|شناسه خبر: 7661 484 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه