امروز :جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ساعت : ۱۲:۱۳:۳۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

درخشان:پرسپولیس را صدرنشین آسیا کردم و رفتم!

حمید درخشان ۳۰۰ میلیون از پرسپولیس گرفت و رفت ، البته اگرچه او بازی آخر این تیم با النصر را نبود اما می گوید آن برد متعلق به خودش است. حمید درخشان که بدترین نتایج تاریخ یک مربی در پرسپولیس را در طول نزدیک به ۲۰ هفته ای که در پرسپولیس بوده ، گرفته ، […]

حمید درخشان ۳۰۰ میلیون از پرسپولیس گرفت و رفت ، البته اگرچه او بازی آخر این تیم با النصر را نبود اما می گوید آن برد متعلق به خودش است.

حمید درخشان که بدترین نتایج تاریخ یک مربی در پرسپولیس را در طول نزدیک به ۲۰ هفته ای که در پرسپولیس بوده ، گرفته ، می گوید تیمش را در صدر جدول تحویل داده و رفته ، البته در صدر جدول لیگ قهرمانانا آسیا.

درخشان که دو روز مانده به بازی با النصر از کارش کنار گذاشته شد تا در روز این بازی روی نیمکت نباشد و نتواند برای برد احتمالی اش ، خود را شریک کند می گوید:« من تیمم را در صدر جدول لیگ قهرمانان آسیا تحویل دادم و در آستانه صعود.» این یعنی یک موفقیت برای او.

چرا که می گوید دستیارش حسین عبدی روی نیمکت بوده و در ۴۸ ساعت که آنها نمی توانستند معجزه کنند. این ادعایی است که البته اصلا پرسپولیسی ها دوست ندارند از سوی درخشان مطرح شود اما کاپیتان اسبق سرخها استاد این کار است و با این گفته اش تمام مناسبات مدیران تیم را به هم می ریزد!/خبرآنلاین

منتشر شده در :2015/04/11 - 11:04|شناسه خبر: 7742 722 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه