امروز :سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ساعت : ۲۳:۲۰:۳۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

شهریه دانشگاه آزاد افزایش می یابد

از مهرماه امسال شهریه متغیر دانشگاه آزاد ۱۵ درصد افزایش می‌یابد.

راه ملت، سعید کاردار ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر، با بیان اینکه شهریه دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس تورم تغییر می‌کند اظهار داشت: در شهریه ثابت دانشجویان امسال تغییراتی ایجاد نمی‌شود و این در حالی است که در ترم تابستانی هم در شهریه متغیر و ثابت افزایشی ایجاد نمی‌شود و از مهرماه امسال شهریه متغیر ۱۵ درصد افزایش می‌یابد.

وی با بیان اینکه در پرداخت وام دانشجویی هیچ محدودیتی نداریم تصریح کرد: تمامی دانشجویان می‌توانند تا ۵۰ درصد میزان شهریه واحدهای درسی در دانشگاه آزاد اسلامی وام دریافت کنند.

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه از محل صندوق رفاه ۸۰ میلیارد تومان وام  رفاهی به دانشجویان پرداخت شده افزود: علاوه بر آن ۳۲۰ میلیارد تومان وام برای پرداخت شهریه در اختیار دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفته است.

کاردار از افزایش وام ازدواج در دانشگاه آزاد اسلامی خبرداد و بیان کرد: وام ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از ۱٫۵ میلیون تومان به ۱۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

وی، با بیان اینکه وام دانشگاه آزاد اسلامی از طریق دو بانک پرداخت می‌شود گفت: پست بانک و صندوق مهر امام رضا(ع) مسئول پرداخت وام ازدواج به دانشجویان هستند به گونه که در نیمه دوم سال قبل شش هزار دانشجو وام ازدواج دریافت کرده‌اند.

منتشر شده در :2015/04/11 - 09:04|شناسه خبر: 7777 926 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه