امروز :چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ساعت : ۰۱:۱۰:۳۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

پسر بیمار لنده ای چشم به راه کمک مسئولین و خیرین استان

راه ملت، علیرضا ۱۱ساله پسر بچه لنده ای که نیازمند کمک و مساعدت ما برای درمان است همچنان منتظر دست یاری ماست. جواد مسیحی، پدر علیرضا ۱۱ ساله لنده ای مبتلا به بیماری دیستروفی گفت: وضعیت بیماری پسرم هر روز بدتر می شود و دیروزش بهتر از امروز و امروز ش بهتر از فردایش است. […]

راه ملت، علیرضا ۱۱ساله پسر بچه لنده ای که نیازمند کمک و مساعدت ما برای درمان است همچنان منتظر دست یاری ماست.

جواد مسیحی، پدر علیرضا ۱۱ ساله لنده ای مبتلا به بیماری دیستروفی گفت: وضعیت بیماری پسرم هر روز بدتر می شود و دیروزش بهتر از امروز و امروز ش بهتر از فردایش است.

مسیحی افزود: داروهای که برای پیشگیری پسرم استفاده می کند از شهرهای تهران و شیراز خریداری می کنم که برخی از آنها کم یاب است و گیرم نمی آید.

وی با اشاره به اینکه دارای چهار فرزند شامل سه دختر و یک پسر هستم، بیان کرد: تک فرزندم به بیماری دیستروفی عضلانی مبتلا هست که برای عمل جراحی و درمانش به ۴۰ میلیون تومان نیاز دارم اما بضاعت مالی پایین دارم و توان تأمین آن را ندارم.

پدر علیرضا خاطرنشان کرد: یک دستگاه خودرو پراید داشتم که به قیمت ۱۲ میلیون و ۲۵۰۰ هزار تومان فروخته ام از این مبلغ چهار میلیون تومان آن را بابت بدهی های از قبل که برای درمان علیرضا هزینه کرده ام، پرداختم و هم اکنون تنها هشت میلیون تومان دارم که جوابگوی درمان پسرم نیست.

مسیحی تصریح کرد: خانه ای دارم که در آن زندگی می کنم و در صورتی که این مشکلم حل نشود راهی جزء فروختن سرپناه خانواده ام نخواهم داشت.

وی با بیان اینکه تاکنون از هیچ کسی و یا جایی به من کمک نشده است، اضافه کرد: از مسئولان، خیرین و هرکسی که توان مالی دارد تقاضای کمک برای درمان پسرم دارم. همچنین اگر پزشکی راه درمان بهتر پسرم را می داند و برای رضای خدا به من کمک کند./ایرنا

منتشر شده در :2015/04/20 - 11:04|شناسه خبر: 8157 1181 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه