امروز :سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ساعت : ۲۳:۴۶:۴۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مدیرکل آموزش و پرورش استان در دیدار نوروزی با کارکنان این اداره کل، تاکید کرد: داشتن روحیه‌ای جهادی وبرنامه‌ریزی منسجم برای تحقق اهداف آموزش وپرورش همگام با تلاشی مضاعف

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت اولین روز کاری در سال ۱۴۰۲ با همکاران اداری این اداره کل دیدار وگفتگو کرد.

به گزارش راه ملت و به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد ، حسنعلی عزت خواه در اولین روز کاری سال ۱۴۰۲ به همراه رئیس اداره روابط عمومی اداره کل آموزش پرورش استان با حضور در محل کار همکاران اداری اداره کل در واحدهای مختلف، ضمن تبریک سال جدید و آرزوی موفقیت، با آنان گفتگو کرد.
وی در این دیدارها از زحمات همکاران اداری تقدیر و تشکر کرد و گفت: با فرارسیدن سال جدید می بایست تلاش همکاران اداری نسبت به سالهای قبل بیشتر شود و همه به سهم خود در راستای تحقق شعار سال۱۴۰۲ مهار تورم و رشد تولید کوشا باشند.
عزت خواه بر نظم و برنامه ریزی در محیط اداری تاکید کرد وگفت: با روحیه ای جهادی و بانشاط و برنامه ریزی منسجم و اصولی برای تحقق اهداف والای آموزش وپرورش در سال جدید تلاشی مظاعف داشته باشید.

منتشر شده در :2023/03/25 - 03:03|شناسه خبر: 82635 84 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه