امروز :سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ساعت : ۰۷:۱۹:۲۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

رئیس سابق بنیاد شهید لنده:”بزرگواری به جای پیگیری مشکلات مردم در عزل و نصب‌ها دخالت می‌کند”

اما رضا عدالتمند رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران لنده انتقاداتی تندی را روانه بزرگواری نماینده شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده کرد و گفت: آقای بزرگواری به جای پیگیری مشکلات مردم در عزل و نصب‌ها دخالت می‌کند.

راه ملت، مراسم تودیع و معارفه روسای قبلی و جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنده برگزار شد

آئین تکریم و معارفه روسای قبلی و جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنده با حضور سید مصطفی مهدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد،صمدی رئیس بنیاد شهید شهرستان کهگیلویه ،امام جمعه، مرادی فرماندارشهرستان لنده  و جمعی از مسولین شهرستانی،جمعی از خانوادهای معظم شاهد و ایثارگر شهرستان لنده در سالن خدیجه کبری برگزار شد.

مراسم با یک ساعت تأخیر شروع شد و این مسئله نیز موجبات نگرانی حاضرین را فراهم کرد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد مانند آنچه دربسیاری از مراسمات تودیع ومعارفه مد شده است باابراز رضایت ازعملکردفرد، نوع استخدام را درجابجایی عامل اصلی  دانسته  ویادآورشد: رئیس سابق بنیاد شهید شهرستان لنده نیروی قرارداد کار معین و جوان و رئیس جدید این نهاد دارای ۲۸ سال سابقه خدمت در بنیاد شهید شهرستان کهگیلویه می‌باشد.
اما رضا عدالتمند رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران لنده انتقاداتی تندی را روانه بزرگواری نماینده شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده کرد و گفت: آقای بزرگواری به جای پیگیری مشکلات مردم در عزل و نصب‌ها دخالت می‌کند.

عدالتمند در آئین تودیع خود از اصلاح‌طلبان شهرستان لنده قدردانی کرد و اظهار داشت: مشی من اصلاحات است.

وی جای دو نفر از سران اصلاح طلب کهگیلویه را در این مراسم خالی دانست.

براساس این گزارش  در حین سخنرانی رضا عدالتمند یکی از حاضرین در جلسه از وی درخواست کرد که فضای جلسه را سیاسی نکند که این رئیس سابق گفت؛ وقت مربوط به خودم است و پاسخگوی سخنانم خواهم بود.
رئیس معذول بنیاد شهید و امور ایثارگران لنده همچنین نقدهایی را به فرماندار و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد وارد کرد و البته فرماندار لنده با بیان اینکه رئیس سابق بنیاد شهید این شهرستان فردی جوان و نیازمند به تجربه بیشتر است، پاسخ او را داد.

درادامه مصطفی مهدی مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در واکنش به سخنان رئیس قبلی بنیاد شهید و امور ایثارگران لنده، سخنان آقای عدالتمند رئیس قبلی بنیاد شهید و امور ایثارگران لنده را شدیداً تکذیب کرد و سوگند یاد کرد که آقای بزرگواری نه از عزل آقای عدالتمند و نه از انتصاب آقای افرازیان هیچ‌گونه اطلاعی ندارد.
این مسئول درتشریح علت عزل رئیس بنیادشهیدلنده گفت: عدالتمند فردی جوان و بی‌تجربه است که نیاز به کسب تجربه بیشتری است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد از همه حاضرین در جلسه بابت سخنان رئیس سابق بنیاد شهید شهرستان لنده عذرخواهی کرد.

در پایان این مراسم، از رضا عدالتمند رئیس سابق اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران لنده تجلیل و سید محمدتقی افرازیان طی حکمی به بعنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.

منتشر شده در :2015/04/22 - 04:04|شناسه خبر: 8363 753 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه