امروز :سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ساعت : ۰۸:۰۴:۵۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

بزرگواری خطاب به نوبخت:”کاش مسئولین از مناطق محروم تر استان نیز بازدید کنند”

بزرگواری خاطرنشان کرد: مدیران کشوری تنها در مرکز استان حضور پیدا می‌کنند که نیاز است این نگاه تغییر کند و مدیران تمام شهرستان‌های استان را ببینند.

راه ملت، نماینده مردم چهار شهرستان کهگیلویه و وبویراحمددر جلسه ی شورای برنامه ریزی استان که با حضور معاون ریس جمهور برگزار گردید با اشاره به تبعیض‌های ناروا موجب عقب‌ماندگی و عدم توسعه استان شده است، اظهار کرد: کهگیلویه و بویراحمد سرشار از پتانسیل‌ها در زمینه‌های مختلف بوده اما تبعیضات ناروا مجال توسعه را از استان گرفته است.

حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری، اذعان کرد: استاندار و سایر مسئولان به ویژگی‌های خوب استان اشاره کردند .

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: کاش مدیران کشوری که به کهگیلویه و بویراحمد سفر می‌کنند همه جای استان را ببینند و تنها به حضور در مرکز استان بسنده نکنند.

وی خطاب به محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه‌ریزی کشور و معاون رئیس جمهور تصریح کرد: کاش شما که گچساران نفتی و یاسوج با طبیعت اردیبهشتی را دیدید، دهدشت و لیکک بهمئی را هم می‌دیدید تا شاهد تبعیضی نباشیم.

بزرگواری خاطرنشان کرد: مدیران کشوری تنها در مرکز استان حضور پیدا می‌کنند که نیاز است این نگاه تغییر کند و مدیران تمام شهرستان‌های استان را ببینند.

معاون رئیس جمهور ورئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور  با بیان اینکه گلایه شما را می پذیرم گفت : من امروز به قصد سفر وبازدید ازشهرهای استان  به کهگیلویه وبویراحمد نیامدم و برنامه این سفر از قبل مشخص بود .

دکترنوبخت درادامه افزود:دیگرمعاونین رئیس جمهور و وزرا حتما بازدیدی از دهدشت و لیکک بهمئی خواهند داشت.

همچنین این اتفاق درحالی رخ میدهد که حجت الاسلام بزرگواری درگفتگو با این رسانه گفته بود اگر تاجگردون مسئولی را به گچساران بیاورد قطع به یقین من هم آن مسئول را به حوزه انتخابیه ام میبرم!

اینکه  سفر دکتر نوبخت چگونه و توسط چه کسانی  برنامه ریزی شده بود که ازهیچ یک از چهارشهرستان محروم کهگیلویه ،بهمئی ،چرام ولنده بازدیدی نداشته باشد و تنها سفر ایشان در یاسوج وگچساران خلاصه شود سوالی است که استاندار محترم و شخص نماینده حوزه انتخابیه کهگیلویه باید به افکارعمومی دراین شهرستان ها جوابگو باشد.!

منتشر شده در :2015/04/24 - 02:04|شناسه خبر: 8489 1046 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه