امروز :سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ساعت : ۰۷:۴۶:۲۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

موافقت با ساخت بیمارستان جدید در دهدشت

در نشست مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور،دکتر احمدزاده استاندار و دکتر جاودان سیرت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان با ساخت بیمارستان جدید در دهدشت موافقت شد.

به گزارش راه ملت و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛در نشستی با حضور میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور،دکتر احمد زاده استاندار،دکتر پیوند معاون توسعه استاندار، دکتر اسفندیاری معاون فرهنگی،اجتماعی وامور استان های تامین اجتماعی کشور ، دکتر جاودان سیرت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان و مدیران سازمان تامین اجتماعی استان با ساخت بیمارستان جدید دهدشت موافقت شد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور در این نشست با بیان اینکه مصوبه دولت در خصوص احداث بیمارستان در شهر دهدشت را می پذیریم گفت: تامین اجتماعی با احداث این بیمارستان در شهر دهدشت موافقت می کند.

دکتر احمد زاده استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این نشت نیز از حمایت خود از ساخت بیمارستان جدیددر دهدشت سخن گفت وافزود؛ اکنون که شرایط برای ساخت این بیمارستان مهیا است این طرح در سفر دولت به استان کلنگ زنی و وارد فاز اجرایی خواهد شد.

در این دیدار دکتر جاودان سیرت نیز از اختصاص زمین برای ساخت بیمارستان جدید دهدشت خبرداد و گفت؛ با توجه به جمعیت ۲۵۰ هزار نفری شهرستان کهگیلویه و تعداد زیاد مراجعه کنندگان به بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت ،تعداد۱۶۳ تخت در این بیمارستان مصوب بوده که۲۲۰ تخت بیمارستانی فعال کردیم و این در حالیست که ضریب اشغال تخت در بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت از سایر مناطق استان بیشتر است و مطمنا با احداث بیمارستان جدید ان شالله مشکل درمانی در این شهرستان برطرف خواهد شد.

منتشر شده در :2023/06/08 - 08:06|شناسه خبر: 85112 224 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه