امروز :چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۱۴:۵۳:۱۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

پیام تبریک مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت “هفته وقف”

چرومی؛ دستاورد وقف خدمت به مردم است و نهادینه کردن فرهنگ وقف در جامعه منجر به خدمت و برکت و ایجاد زمینه بروز مسؤولیت پذیری و تأمین سرمایه عظیم اجتماعی است.

به گزارش راه ملت؛ رامین چرومی روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی به شرح زیر فرا رسیدن هفته وقف را تبریک گفت.

بِسْمِ ٱللَّٰهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِیمِ

مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای: « وقف یکی‌ از کارسازترین‌ و سالمترین‌ شیوه‌هایی‌ است‌ که‌ تمکن‌ مالی‌ را به‌ صورت‌ احسانی‌ ماندگار، در خدمت‌ نیازهای‌ جامعه‌ قرار می‌دهد و اراده‌ی‌ نیک‌ آدمی‌ را پس‌ از طی‌ دوران‌ زندگی‌، همچنان‌ زنده‌ و کارساز نگه‌ می‌دارد.»

وقف بهترین و سودمند ترین معامله با پروردگار متعال و از راه های توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و معنوی و مصداق بارز باقیات الصالحات و خیرات جاریه است.

دستاورد وقف خدمت به مردم است و نهادینه کردن فرهنگ وقف در جامعه منجر به خدمت و برکت و ایجاد زمینه بروز مسؤولیت پذیری و تأمین سرمایه عظیم اجتماعی می باشد.

هفته وقف یک فرصت مغتنم برای تکریم واقفان نیکوکار است، گرچه ترویج این سنت حسنه و تجلیل از واقفان نباید منحصر به این هفته شود و همگان موظفند نیازهای واقعی جامعه را در مسیر نیات خیرخواهانه واقفان نیکوکار و مردم خیراندیش قرار دهند و در راستای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در این راستا اهتمام نمایند.

اینجانب هفته وقف را به همه واقفین،متولیان، هیأت امنا و خدام مساجد و بقاع متبرکه استان کهگیلویه و بویراحمد و مجموعه کارکنان و دست اندرکاران اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک می گویم و برای مسئولان و دست اندرکاران این بخش که زمینه عینیت بخشی نیات واقفان را فراهم می آورند، از آستان خداوند بزرگ، توفیق، سعادت و بهروزی آرزو می کنم.

رامین چرومی
روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد

منتشر شده در :2023/10/03 - 09:10|شناسه خبر: 88087 68 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه