امروز :سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت : ۱۸:۴۴:۴۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

اسامی خریداران پرسپولیس و استقلال اعلام شد

راه ملت، به نقل از پارس، از چندی پیش بحث ورود شرکت‌های خودروساز به مزایده خرید سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مطرح شده بود و حتی از شرکت ایران‌خودرو به عنوان یکی از خریداران اصلی باشگاه استقلال نامبرده شده بود. میرعلی اشرف پوری‌حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی کشور در مراسم سومین مزایده واگذاری دو باشگاه […]

راه ملت، به نقل از پارس، از چندی پیش بحث ورود شرکت‌های خودروساز به مزایده خرید سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مطرح شده بود و حتی از شرکت ایران‌خودرو به عنوان یکی از خریداران اصلی باشگاه استقلال نامبرده شده بود.

میرعلی اشرف پوری‌حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی کشور در مراسم سومین مزایده واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که عصر امروز چهارشنبه در سازمان خصوصی‌سازی برگزار شد، اعلام کرد هیچ یک از شرکت‌های خودروسازی برای خرید سهام دو باشگاه سرخابی اقدام نکرده‌اند.

پورحسینی همچنین اعلام کرد که ۴ پاکت پیشنهادی برای خرید سهام این دو باشگاه ارائه شده است.

وی این ۴ پاکت را به خبرنگاران نشان داد اما تاکید کرد که نمی‌تواند آنها را در حضور خبرنگاران باز کرده تا مبلغ اعلام شده از سوی خریداران سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مشخص شود.

طبق اعلام رئیس سازمان خصوصی‌سازی کشور، امیررضا معظمی‌نیا، شرکت بهنام پیش‌رو کیش و استیل آذین ایرانیان برای خرید سهام پرسپولیس و شرکت شورایکو برای خرید سهام استقلال در این مزایده شرکت کرده‌اند.

منتشر شده در :۱۳۹۴/۰۲/۱۰ - ۰۹:۰۲|شناسه خبر: 8963526 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه