امروز :دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۱۶:۱۱:۳۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

وام یک میلیون تومانی برای دانشجویان متقاضی سفر به عتبات عالیات

راه ملت، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان حج و زیارت، سعید اوحدی با بیان این‌که طی روزهای گذشته شاهد افزایش ۲۵ درصدی تقاضای مردم برای اعزام به اعتاب مقدسه بوده‌ایم، گفت: طی جلساتی که اخیراً با ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان داشتیم، این افزایش تقاضا در قشر دانشجوی کشور نیز کاملاً مشهود است.   […]

راه ملت، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان حج و زیارت، سعید اوحدی با بیان این‌که طی روزهای گذشته شاهد افزایش ۲۵ درصدی تقاضای مردم برای اعزام به اعتاب مقدسه بوده‌ایم، گفت: طی جلساتی که اخیراً با ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان داشتیم، این افزایش تقاضا در قشر دانشجوی کشور نیز کاملاً مشهود است.

 

وی افزود: بر این اساس جلساتی را با بانک‌های کشور داشتیم که به زودی نتایج این جلسات در قالب دستور‌العملی برای ارائه تسهیلات به دانشجویان متقاضی اعزام به عتبات اعلام خواهد داشت.

 

رئیس سازمان حج و زیارت در این باره اظهار داشت: دو بانک تجارت و گردشگری متعهد شدند که تسهیلاتی را در قالب وام قرض‌الحسنه، بدون سود و با کارمزد ۴ درصد با امکان بازپرداخت درازمدت به دانشجویان متقاضی اعزام به عتبات ارائه دهند و امیدواریم با بانک‌های ملی و ملت نیز در خصوص ارائه این تسهیلات به نتیجه برسیم.

 

اوحدی همچنین تصریح کرد: در خصوص زوج‌های دانشجوی متقاضی عتبات نیز این تسهیلات به هر دو زوج ارائه خواهد شد.

 

رئیس سازمان حج و زیارت با بیان این‌که با دستورالعملی که به زودی اعلام خواهد شد، متقاضیان می‌توانند برای دریافت این تسهیلات اقدام کنند، گفت: مبلغ این وام یک میلیون تومان خواهد بود که این مبلغ حدود ۸۰ درصد هزینه سفر به عتبات را پوشش خواهد داد.

 

وی در خصوص ارائه تسهیلات به دانش‌آموزان برای اعزام به عتبات عالیات بیان کرد: پیش از این تفاهمنامه‌ای با معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش به امضا رسیده است و یکی از بانک‌های کشور نیز متعهد شده که خدماتی را در این خصوص به دانش‌آموزان ارائه دهد که البته برای دانش‌آموزان سقفی برای اعزام وجود داشت که امیدواریم در تفاهمنامه‌ای که در روزهای آتی به امضا خواهد رسید، همان تسهیلاتی که قرار است به دانشجویان ارائه شود، برای دانش‌آموزان متقاضی اعزام به عتبات در نظر گرفته شود.

 

منتشر شده در :2015/05/08 - 05:05|شناسه خبر: 9283 1133 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه