امروز :جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ساعت : ۱۷:۲۹:۵۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

قاچاق پسر بچه در چمدان + تصاویر

راه ملت، پسر بچه‌ای ۸ ساله با پنهان شدن درون یک چمدان کوچک سعی داشت از شمال آفریقا به اسپانیا مهاجرت کند. این پسر بچه اهل ساحل عاج بود و در مرز مراکش بوسیله پلیس اسپانیا متوقف شد. پلیس مرزی اسپانیا در این باره گفت: زمانیکه چمدان را از اسکنر اشعه ایکس گذراندیم با صحنه […]

راه ملت، پسر بچه‌ای ۸ ساله با پنهان شدن درون یک چمدان کوچک سعی داشت از شمال آفریقا به اسپانیا مهاجرت کند. این پسر بچه اهل ساحل عاج بود و در مرز مراکش بوسیله پلیس اسپانیا متوقف شد.

پلیس مرزی اسپانیا در این باره گفت: زمانیکه چمدان را از اسکنر اشعه ایکس گذراندیم با صحنه عجیبی مواجه شدیم. تصویر یک انسان کوچک به وضوح بر صفحه نمایشگر پیدا بود. پسر بچه‌ای سیاه‌پوست  خود را در شرایط بسیار سخت و خطرناکی درون چمدان جا داده بود.

چمدان متعلق به یک زن ۱۹ ساله مراکشی بود و او نیز به اتهام قاچاق انسان دستگیر شد. ساعاتی بعد پدر این پسر بچه هم هنگام تلاش برای خروج غیر‌قانونی از مراکش بازداشت شد.

سالانه هزاران مهاجر و پناهجوی آفریقایی تلاش می‌کنند برای رسیدن به اسپانیا خود را به مراکش برسانند. تنگه ۱۵ کیلومتری جبل الطارق بهترین مسیر برای قاچاقچیان انسان بوده و از همین راه مهاجران غیر‌قانونی را به اروپا می‌رسانند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

منتشر شده در :2015/05/09 - 01:05|شناسه خبر: 9345 854 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه