امروز :دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۱۵:۰۵:۰۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

سخنان اژه ای در مورد حادثه ی مهاباد

معاون اول قوه قضاییه گفت: تقصیر متهم پرونده حادثه مهاباد فی الجمله روشن است اما اینکه میزان اتهام چقدر است بعدا مشخص می شود.

راه ملت، معاون اول قوه قضاییه گفت: تقصیر متهم پرونده حادثه مهاباد فی الجمله روشن است اما اینکه میزان اتهام چقدر است بعدا مشخص می شود.

حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای روز شنبه در حاشیه سی امین جشن پایان تحصیلی دانش آموختگان قضایی در دانشگاه علوم قضایی به خبرنگاران گفت: درخصوص حادثه مهاباد باید بگویم ارباب رسانه ها باید توجه داشته باشند که چرا اتفاقی می افتد ناخوداگاه جریان را منتشر می کنند در حالی که از ماهیت آن بی اطلاع هستند.

وی ادامه داد: سایتی مطلبی را منتشر می کند و ما آنقدر آن را بال و پر می دهیم و مسایل حق و باطل را قاطی می کنیم که این موجب تشویش افکار عمومی می شود.

محسنی اژه ای با بیان اینکه این کار خدمت به جامعه نیست، افزود: انتشار اینگونه اخبار، مخاطره افکاری عمومی را به همراه دارد.

معاون اول قوه قضاییه اظهار داشت: فردی به جهاتی اتفاقی برایش پیش آمد و یا خودش آن اتفاق را پیش آورد و اتهامی در این وسط وجود دارد که در حال رسیدگی است.

وی افزود: دستگاه قضاییه و نیروی انتظامی وارد شده اند و افراد متهم احضار و بازداشت شدند. اجازه بدهید جزییاتش را بعد از انجام مراحل تحقیقات و رسیدگی، بیان کنم.

منتشر شده در :2015/05/09 - 08:05|شناسه خبر: 9359 1565 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه