امروز :جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ساعت : ۱۳:۰۲:۰۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

پرداخت شهریه به دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان کهگیلویه

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه گفت: تاکنون بیش از ۵ میلیارد و ۵۱۰ میلیون ریال کمک هزینه پرداخت شهریه به دانشجویان تحت حمایت این کمیته پرداخت شد.

راه ملت، به نقل از تسنیم، امرالله فروزنده مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کهگیلویه ، اظهار داشت: کمک به رشد و ارتقاء وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان تا رسیدن به مقاطع دانشگاهی یکی از مولفه‌های کاری کمیته امداد شهرستان کهگیلویه است که در همین راستا کمک‌های قابل توجهی تا کنون به دانشجویان تحت حمایت این نهاد در تمامی رشته‌ها و دانشگاه‌ها صورت گرفته است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کهگیلویه از بهره‌مندی ۸۳۰ دانشجوی پسر و دختر تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان از خدمات پرداخت شهریه خبر داد.

فروزنده افزود: در حال حاضر بیش از ۸۳۰ دانشجو و طلبه تحت حمایت در مقاطع تحصیلی مختلف از حمایت‌های این نهاد بهره‌مند می‌شوند.

وی بیان کرد: این دانشجویان در مقاطع تحصیلی کاردانی، کار‌شناسی و کار‌شناسی ارشد در دانشگاه‌های دولتی، آزاد، پیام نور، علمی کاربردی و طلاب حوزه‌های علمیه هستند که در حال حاضر مشغول به تحصیل هستند.

فروزنده با بیان اینکه هزینه شهریه ترم اول و دوم پرداخت شد، عنوان کرد: تاکنون بیش از ۵ میلیارد و ۵۱۰ میلیون ریال کمک هزینه پرداخت شهریه به دانشجویان تحت حمایت پرداخت شد.

وی گفت: کمک هزینه تحصیل به دانشجویان دانشگاه آزاد در رشته‌های فنی  ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و رشته‌های غیرفنی ۴ میلیون ریال هر ترم به صورت بلا‌عوض پرداخت می‌شود و به دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه پیام نور رشته‌های فنی دو میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و رشته‌های غیر فنی ۲ میلیون ریال و همچنین دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی رشته‌های فنی ۴میلیون ریال و رشته‌های غیر فنی ۳ میلیون ریال به صورت بلاعوض جهت پرداخت شهریه به حساب آنان واریز می‌شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه ابراز کرد: پرداخت شهریه به دانشجویان در هر ترم منوط به ارائه گواهی تحصیلی، نداشتن فاصله تحصیلی و داشتن سایر شرایط برابر قوانین پرداخت می‌شود.

منتشر شده در :2015/05/20 - 09:05|شناسه خبر: 9833 560 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه