امروز :جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ساعت : ۱۶:۰۶:۰۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

فتوای عجیب داعش درباره ماه رمضان!

گروه تروریستی تکفیری داعش، در استقبال از ماه مبارک رمضان، فتواهای جدیدی صادر کرده است که برپایه آن، زنان از خروج از خانه‌ها در ساعت های روزه داری منع شده‌اند.

راه ملت، گروه تروریستی تکفیری داعش، در استقبال از ماه رمضان، فتواهای جدیدی صادر کرده است. برپایه این فتواها، زنان از خروج از خانه ها در ساعت های روزه داری منع شده اند. همچنین مغازه ها باید در ۱۰ روز آخر ماه رمضان، در مناطق تحت تصرف داعش، درهای خود را ببندند.
برخی از صفحات شبکه های اجتماعی وابسته به داعش، این فتواهای جدید را منتشر کرده اند. برپایه این فتواها، زن ها در روزهای ماه رمضان تنها پس از نماز مغرب و به همراه یک مرد محرم می توانند از خانه خارج شوند.

دیده بان حقوق بشر سوریه نیز پیشتر فتواهای صادره توسط شیوخ گروه داعش در شهر الباب سوریه را منتشر کرده بود از جمله این که هرکس از این گروه بدش بیاید، روزه اش باطل است.

به گزارش العربیه، برپایه این فتواها، هرکس نماز نخواند، روزه اش قبول نیست و هر کس گروه داعش را دوست نداشته باشد روزه اش قبول نیست.

گروه تروریستی و تکفیری داعش تابستان گذشته مناطق وسیعی در عراق و سوریه را به تصرف خود در آورد. این گروه تروریستی در مناطق تحت تصرف خود برپایی خلافت اسلامی اعلام کرد. این گروه همچنین به بهانه های عجیب دست به قتل و کشتار زیادی در بین غیر نظامیان ساکن مناطق تحت تصرف خود کرده است.

منتشر شده در :2015/06/14 - 12:06|شناسه خبر: 10835 1084 بازدید
گزارش خطا:
برچسب ها:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه