امروز :چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۲۳:۳۵:۱۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

استخدام جدید پرستاران طی ده روز آینده

معاون پرستاری وزیر بهداشت با اشاره به کمبود ۲۰۰ هزار پرستار در کشور و اینکه اگر به فرض محال دولت مجوز استخدام ۲۰ هزار نفر را هم صادر کند، افاقه نمی‌کند، از جذب جدید پرستاران از ۱۰ روز آینده خبر داد.

راه ملت، محمد میرزابیگی در حاشیه دومین همایش مرجعیت علمی در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) اظهار داشت: موسسه ای که از چندی پیش قول آن را داده بودیم که در زیرمجموعه هیئت امنای ارزی وزارت بهداشت برای استخدام کادر پرستاری تشکیل می‌شود، تشکیل شد و از این پس به صورت متمرکز کار جذب پرستار را برای تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور انجام می‌دهد.

معاون پرستاری وزیر بهداشت با اشاره به کمبود ۲۰۰ هزار پرستار در کشور افزود: اگر به فرض محال دولت مجوز استخدام ۲۰ هزار نفر را هم صادر کند، افاقه نمی‌کند.

میرزابیگی گفت: برای جبران این کمبود، قرار بود حدود ۱۶ هزار نفر پرستار سال گذشته به صورت شرکتی در مراکز بهداشتی- درمانی وزارت بهداشت جذب شوند و به علت این‌که در گذشته شرکت‌ها حقوق پرستاران را به درستی رعایت نمی‌کردند، از آن استقبال نشد.

وی خاطرنشان کرد: این موسسه اکنون تشکیل شده است و در مرحله عقد قرارداد با دانشگاه‌های علوم پزشکی است و پس از آن طی ۱۰ روز آینده آگهی و فراخوان جذب نیرو در همه رده‌های پرستاری اعم از کارشناس پرستاری و سطوح بالاتر مانند کارشناس ارشد و پایین تر مانند کاردان و بهیار را منتشر می‌کند./تسنیم

منتشر شده در :2015/05/29 - 06:05|شناسه خبر: 10195 1146 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه