امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۰۵:۴۳:۲۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

آموزش و صدور کارت ۴۰ نفر از مداحان شهرستان لنده

عبدالرسول محمدی صبح امروز در جلسه ساماندهی مداحان شهرستان لنده گفت: کمبود اعتبارات فرهنگی معضلی بوده که در سال‌های اخیر گریبانگیر دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی شده است. وی افزود: البته این معضل تا کنون نتوانسته مانع اجرای کارهای فرهنگی در شهرستان شود و کارهای فرهنگی بر طبق روال معمول خود به پیش می‌رود. مسئول کانون […]

۱۳۹۲۰۸۲۳۰۰۰۴۴۵_PhotoA

عبدالرسول محمدی صبح امروز در جلسه ساماندهی مداحان شهرستان لنده گفت: کمبود اعتبارات فرهنگی معضلی بوده که در سال‌های اخیر گریبانگیر دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی شده است.

وی افزود: البته این معضل تا کنون نتوانسته مانع اجرای کارهای فرهنگی در شهرستان شود و کارهای فرهنگی بر طبق روال معمول خود به پیش می‌رود.

مسئول کانون مداحان شهرستان لنده ضمن گلایه از عدم ارائه خدمات و تجهیزات فرهنگی توسط اداره کل تبلیغات اسلامی تصریح کرد: در راستای ساماندهی و آموزش مداحان شهرستان لنده بیش از ۴۰ نفر از مداحان در دوره‌های آموزشی شرکت کرده و برای آن‌ها کارت شناسایی عضویت کانون مداحان شهرستان صادر گردیده است.

محمدی خاطر نشان ساخت: مداحان به عنوان مبلغان فرهنگ عاشورایی باید جلوه‌ها و دستاوردهای عاشورا را با بیانی شیوا و گویا در جامعه فرهنگ‌سازی کنند.

وی در ادامه افزود: توجه به محتوای اشعار و مداحی‌هایی که انجام می‌دهید نباید فرهنگ عاشورا را زیر سئوال ببرد بلکه باید مروج ارزش‌های اسلامی و فرهنگ عاشورا باشد.

مسئول کانون مداحان شهرستان لنده گفت: در مداحی‌هایی که انجام می‌شود باید شعور حسینی بیش از شور حسینی جلوه‌گر شود و فلسفه عاشورا با شناخت و معرفت حقیقی از آن بیان شود.

محمدی به اعضاء کانون مداحان شهرستان اشاره کرد و یادآور شد: انتخابات کانون مداحان شهرستان همزمان با سراسر کشور از نیمه اول آبانماه با ثبت نام از متقاضیان شروع و در اول دی ماه سال جاری انتخابات انتخاب هیئت مدیره و اعضای کانون مداحان شهرستان لنده برگزار می‌شود./فارس

منتشر شده در :2014/10/23 - 12:10|شناسه خبر: 1091 458 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه