امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۸:۴۶:۵۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

لاله اسکندری:عده‌ای نمی خواهند در ایران آرامش باشد

به گزارش ک ب آنلاین «لاله اسکندری» در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس درباره اسیدپاشی‌های اخیر گفت: این رویداد یک فاجعه است و تلخی آن جایی است که می‌بینیم سازماندهی شده است و عده‌ای به دنبال ایجاد ناامنی و جنگ روانی در کشور هستند. وی ادامه داد: در حال حاضر هر روز در سایت‌های مختلف و […]

۱۳۹۱۱۲۱۹۰۰۰۳۲۲_PhotoA به گزارش ک ب آنلاین «لاله اسکندری» در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس درباره اسیدپاشی‌های اخیر گفت: این رویداد یک فاجعه است و تلخی آن جایی است که می‌بینیم سازماندهی شده است و عده‌ای به دنبال ایجاد ناامنی و جنگ روانی در کشور هستند.

وی ادامه داد: در حال حاضر هر روز در سایت‌های مختلف و شبکه‌های مجازی و تلفن همراه پیام‌هایی درباره اسیدپاشی رد و بدل می‌شود که بخش اعظم آن فقط ایجاد نگرانی در کشور است و به نظرم مسئولان باید به این ماجرا واکنش بیشتری نشان بدهند.

اسکندری اظهارداشت: چیزی که به نظر من فضای بدی در کشور ایجاد کرده، این است که یکسری از اراذل و اوباش یک ناامنی در کشور به وجو آوردند و حالا این عده را تحت عناوین مختلف امر به معروف و نهی از منکر و غیره معرفی می‌کنند و به دنبال این هستند که بهانه به دست دیگران بدهند.

وی افزود: واکنش مسئولان به این ماجرا باید خیلی محکم باشد. اول اینکه باید عزیزانی که این اتفاق برایشان افتاده تحت حمایت ویژه دولت قرار بگیرند و دوم اینکه شایعات مربوط به این اتفاقات مانند سم در حال تسری به جامعه است که باید طراحان آن تاوان سنگینی بدهند. اینکه آن افراد اسیدپاش دستگیر بشوند و در ملاء عام مجازات شوند، کافی نیست و دولت و مدیران باید طراحان اصلی این ماجرا را بیابند تا امنیت مانند همیشه در کشور ما برقرار بماند.

اسکندری گفت: اینکه عنوان می شود این ماجرا به به دست ناهیان از منکر اتفاق افتاده،آن هم در شهر مذهبی غیر قابل باور است، این روزها هم که مدام پیامک‌هایی حاوی مطالب هشدارآمیز رد و بدل می‌شود که منجر به ایجاد نگرانی می‌شود و به نظرم یک عده دوست دارند ایران در آرامش نباشد، امیدوارم طراحان اصلی این رویداد تلخ هرچه سریع‌تر کشف شوند.

منتشر شده در :2014/10/24 - 06:10|شناسه خبر: 1111 728 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه