امروز :سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۲:۲۵:۴۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

سرای کوهنوردان “سی‌سخت” در سال ۹۵ افتتاح می‌شود

جهانبخش ایزدپور اظهار کرد: عملیات اجرایی سرای کوهنوردان سی سخت در زمینی به مساحت هزار و ۲۰ متر مربع در سال ۹۱ از محل اعتبارات ملی آغاز شد. وی با اشاره به اینکه فدراسیون و دیوارهای حایل پروژه اجرا شده است، عنوان کرد: هم اکنون اسکلت فلزی آن در حال احداث است و ۳۰ درصد […]

۱۳۹۳۰۵۰۴۱۱۴۱۴۲۸۱۰۳۲۹۳۹۴۳

جهانبخش ایزدپور اظهار کرد: عملیات اجرایی سرای کوهنوردان سی سخت در زمینی به مساحت هزار و ۲۰ متر مربع در سال ۹۱ از محل اعتبارات ملی آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه فدراسیون و دیوارهای حایل پروژه اجرا شده است، عنوان کرد: هم اکنون اسکلت فلزی آن در حال احداث است و ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

ایزدپور خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود در صورت تامین اعتبار پروژه سرای کوهنوردان سی سخت طبق برنامه در سال ۱۳۹۵ مورد افتتاح و بهره برداری قرار گیرد و در زمینه جذب اعتبار مسئولان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از تلاشی فروگذاری نمی کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استخر شنای سی سخت در سال ۸۹ با اعتبار ملی و استانی افتتاح و در حال حاضر با امکانات جکوزی، سونا بخار ، حوضچه آب سرد، یکی از بهترین های استخرهای استان و کشور است.

ایزدپور تصریح کرد: تمرینات تیم‌های شنای شهر سی سخت در طول هفته روزهای فرد و زوج در تمام رده‌های سنی با حضور مربی مجرب استان در حال پیگیری است.

وی از تخقیف ۷۰ درصدی ویژه دانش آموزان و دانشجویان در استخر شنای سی سخت خبر داد و گفت: تیم واترپلو شهر سی سخت جهت حضور در مسابقات قهرمانی استان تشکیل شد./تنسیم

منتشر شده در :2014/10/26 - 01:10|شناسه خبر: 1176 532 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه