امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۲۰:۱۰:۴۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

وحید جلیلی:دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب بیش از پیش فعال خواهد بود

ک ب آنلاین:وحید جلیلی، مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که به‌ تازگی مسئولیت معاونت فرهنگی‌ اجتماعی شهرداری مشهد را پذیرفته است در گفت‌وگو با خبرنگار فارس تأکید کرد: فعالیت‌های دفتر مطالعات جبهه فرهنگی بدون هیچ تغییری با قوت دنبال خواهد شد و در روزهای آتی، محصول تازه‌ای از دفتر در حوزه موسیقی، با […]

۱۳۹۲۱۰۲۱۰۰۰۶۰۹_PhotoA ک ب آنلاین:وحید جلیلی، مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که به‌ تازگی مسئولیت معاونت فرهنگی‌ اجتماعی شهرداری مشهد را پذیرفته است در گفت‌وگو با خبرنگار فارس تأکید کرد: فعالیت‌های دفتر مطالعات جبهه فرهنگی بدون هیچ تغییری با قوت دنبال خواهد شد و در روزهای آتی، محصول تازه‌ای از دفتر در حوزه موسیقی، با همکاری یکی از هنرمندان بزرگ انقلاب اسلامی منتشر خواهد شد.

جلیلی ادامه داد: فعالیت‌های دفتر تهران جبهه فرهنگی زیر نظر برادر بزرگوار، هنرمند پیشکسوت، آقای محمد حسین  نیرومند ادامه خواهد یافت و دفتر مشهد نیز با نظارت حقیر فعال‌تر خواهد شد. بار مسئولیت های اجرایی دفتر همچون سال‌های گذشته بر دوش برادر گرانقدر، آقای مسعود ملکی است و دبیرخانه جشنواره مردمی عمار هم با مدیریت آقای حامد بامروت نژاد  همچنان زیر نظر شورای سیاستگذاری با مسئولیت حقیر فعال خواهد بود.

جلیلی ادامه داد: دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی متشکل از مجموعه‌ای از نیروهای مؤمن و انقلابی است که شاید به‌علت حضور حقیر در تهران و ارتباط بیشتر با رسانه‌ها سهم و نقش اصلی آنان در فعالیت‌های دفتر کمتر دیده می‌شد.

جلیلی با اشاره به اینکه برخی فعالیت‌های اصلی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی تاکنون در دفاتر تبریز و مشهد و کاشان و خرم‌آباد صورت پذیرفته، اشاره کرد: به‌طور مثال، شاید برای شما جالب باشد که مدیریت تولید دو کار موسیقایی مشهور «گزینه‌های روی میز» و «مرگ بر آمریکا» در دفتر کاشان دفتر مطالعات جبهه فرهنگی صورت گرفته است.

جلیلی در ادامه تأکید کرد: حضور حقیر در مشهد در مرحله اول به‌خاطر یک تکلیف شرعی در حوزه مسائل شخصی است و ربطی به مسائل کاری ندارد. پیشنهاد دوستان مدیریت شهری در مشهدالرضا(ع) هم قاعدتا مبتنی‌بر استفاده و گسترش تجربه و الگوی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی در فضای وسیع‌تر بوده است.

حضور حقیر در این مسئولیت نه‌تنها به‌معنای تضعیف دفتر نیست؛ بلکه به‌امید خدا و با همکاری همه نیروهای فرهنگی مؤمن شاهد توسعه فعالیت‌های فرهنگی انقلابی خواهیم بود. جلیلی ادامه داد: برخی از چهره‌های برجسته جبهه فرهنگی انقلاب نیز آمادگی کامل خود را برای همکاری در این مأموریت جدید و ارتقاء فضا و فعالیت‌های فرهنگی به‌عنوان الگویی برای دیگر نقاط اعلام کرده‌اند.

جلیلی در خاتمه  این گفت‌وگو گفت: از همه دوستان ملتمس دعای خیر برای انجام این مسئولیت مضاعف هستم.

منتشر شده در :2014/10/29 - 10:10|شناسه خبر: 1260 1265 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه