امروز :چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۶:۱۴:۱۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مهمان نوازی نماینده کهگیلویه عامل امضاء نکردن نامه استیضاح وزیر ارشاد شد

  وی ادامه داد: برخی از سایت‌ها و رسانه‌ها این صحبت دوستانه ما را به عنوان مصاحبه من پخش کرده‌اند که در اصل کذب است و من هیچ مصاحبه‌ای در خصوص لزوم استیضاح یا عدم استیضاح آقای جنتی نداشته‌ام. نماینده مردم چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی افزود: در این دیالوگ دوستانه […]

DSC0221-451x300

 

وی ادامه داد: برخی از سایت‌ها و رسانه‌ها این صحبت دوستانه ما را به عنوان مصاحبه من پخش کرده‌اند که در اصل کذب است و من هیچ مصاحبه‌ای در خصوص لزوم استیضاح یا عدم استیضاح آقای جنتی نداشته‌ام.

نماینده مردم چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی افزود: در این دیالوگ دوستانه به آقای جنتی گفتم به خاطر اینکه از خانواده‌ای روحانی و همجنس ما هستید و ما هم احترام زیادی برای آیت‌الله جنتی قائل هستیم از استیضاح شما صرف‌نظر کردیم اما باید در سیاست‌ها و عملکردهای وزارت ارشاد تجدیدنظر کنید.

بزرگواری تصریح کرد: البته نامه استیضاح وزیر ارشاد را یک روز قبل برای امضا نزد من هم آوردند اما چون در روز پنج‌شنبه آقای جنتی میهمان ما در کنگره ملی بی‌بی‌حکیمه بود آن را به احترام این حضور امضا نکردم.

وی با بیان اینکه امضا نکردن نامه به معنای موافقت با عملکرد جنتی در وزارت ارشاد نیست، تصریح کرد: من هم معتقدم که باید رویه فعلی در وزارت ارشاد تغییر کند اما باز هم معتقدم که باید به جنتی فرصت داد تا از خود دفاع کند و جوابگوی دغدغه نمایندگان باشد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنابراین به انتظار دفاع جنتی از عملکردش خواهیم نشست و امیدواریم که مجلس را با جواب‌های خود قانع کند که شرط تدوام حضور وی در ارشاد همین است.

فارس

منتشر شده در :2014/11/03 - 01:11|شناسه خبر: 1325 607 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه