امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۲۰:۱۳:۳۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

همایش بین المللی بسیج و رسانه در یاسوج برگزار می‌شود

سردار یونس امیری ، اظهار کرد: این همایش اوایل آذرماه امسال با حضور تمامی رسانه ها برگزار می شود. وی با اشاره به تشکیل کارگروه های مختلف در این زمینه، بیان کرد: بسیج، رسانه و مطالبات فرهنگی رهبری، بسیج، رسانه و اقتصاد مقاومتی، بسیج، رسانه و پدیده ماهواره، اسلام امریکایی، عقلانیت و محاسبه گری در […]

سردار یونس امیری ، اظهار کرد: این همایش اوایل آذرماه امسال با حضور تمامی رسانه ها برگزار می شود.

وی با اشاره به تشکیل کارگروه های مختلف در این زمینه، بیان کرد: بسیج، رسانه و مطالبات فرهنگی رهبری، بسیج، رسانه و اقتصاد مقاومتی، بسیج، رسانه و پدیده ماهواره، اسلام امریکایی، عقلانیت و محاسبه گری در نظام اسلامی از جمله این کارگروه ها است.

امیری ابراز کرد: فرمانده سپاه فتح استان به عنوان رئیس، روابط عمومی سپاه فتح دبیر و بسیج رسانه و صدا و سیما نیز عضو این همایش هستند.

وی با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ و تفکر بسیج با بهره گیری از ظرفیت رسانه ها از مهمترین اهداف برگزاری این همایش است، افزود: این همایش به منظور تقویت و توسعه جبهه رسانه ای انقلاب اسلامی، تعامل بیش از پیش میان بسیج و رسانه ها، انسجام تشکیلاتی مراکز و مجموعه های رسانه ای بسیج، تجلیل و تقدیر از رسانه های برتر با موضوع تبلیغ و تبیین فرهنگ و فعالیت های بسیج برگزار می شود.

139302051133402392603113

منتشر شده در :2014/09/19 - 06:09|شناسه خبر: 14 533 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه