امروز :چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۶:۲۲:۱۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

دستور ویژه استاندار برای پیگیری استخدام های غیرقانونی

  معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بحث استخدام‌های غیرقانونی به دستور استاندار برای بررسی به دو حوزه تحول اداری و واحد بازرسی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شد. فتاح محمدی در جمع خبرنگاران با اشاره به خبر مبنی بر استخدام‌های غیرقانونی در برخی رسانه‌ها، اظهار کرد: آقای استاندار دستور بررسی این […]

۲۵۵۵۱_۹۸۷

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بحث استخدام‌های غیرقانونی به دستور استاندار برای بررسی به دو حوزه تحول اداری و واحد بازرسی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شد.
فتاح محمدی در جمع خبرنگاران با اشاره به خبر مبنی بر استخدام‌های غیرقانونی در برخی رسانه‌ها، اظهار کرد: آقای استاندار دستور بررسی این مسئله را داده است و دو واحد بازرسی و تحول اداری استان کهگیلویه و بویراحمد مسئولیت پیگیری این موضوع را در دستور کار قرار داده‌اند.

این مسئول با بیان اینکه گزارش کاملی از این موضوع را به آقای استاندار ارائه می‌دهیم، گفت: با دستگاه‌های که به صورت غیرقانونی نیرو استخدام کرده‌اند به جد برخورد می‌شود.

محمدی تصریح کرد: دستگاه‌ها در جذب نیروهای استخدامی باید بر اساس قانون عمل کنند و شرایط برابر برای همه متقاضیان جویای شغل فراهم کنند./عصردنا

منتشر شده در :2014/11/10 - 08:11|شناسه خبر: 1468 756 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه