امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۴:۵۴:۲۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مایلی کهن به اوین منتقل شد

سرمربی اسبق تیم ملی برای اجرای حکم ۴ماه حبس تعزیری به زندان اوین منتقل شد. به گزارش ایرنا، مایلی کهن روز سه شنبه بعد از حضور درکلانتری ۱۱۳بازار به اوین منتقل شد. مایلی کهن با شکایت علی دایی به خاطر برخی مصاحبه هایش علیه دایی به چهار ماه حبس تعزیری محکوم شده بود. ایسنا قبل […]

سرمربی اسبق تیم ملی برای اجرای حکم ۴ماه حبس تعزیری به زندان اوین منتقل شد.

به گزارش ایرنا، مایلی کهن روز سه شنبه بعد از حضور درکلانتری ۱۱۳بازار به اوین منتقل شد. مایلی کهن با شکایت علی دایی به خاطر برخی مصاحبه هایش علیه دایی به چهار ماه حبس تعزیری محکوم شده بود. ایسنا قبل از این نوشت: محمد مایلی کهن خودش را برای اجرای حکم دادگاه به کلانتری ارگ معرفی کرد.

نادر فریادشیران در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اینکه گفته می‌شود مایلی کهن خودش را به زندان معرفی کرده است، اظهار کرد: آقای مایلی کهن خودشان را به اجرای احکام قوه قضاییه معرفی کرده‌اند و قرار است اجرای احکام ایشان را تحویل کلانتری دهند تا به زندان بروند.

وی افزود: کاش من هم می‌توانستم با این مرد بزرگ به زندان بروم. افتخار می‌کنیم که زیر پرچم کشور بیگانه قسم نخوردیم و در کشور خودمان زندگی می‌کنیم و بر اساس همین قوانین به زندان می‌رویم.

فریادشیران در پاسخ به این سوال سرانجام حکم شما چه شد، اظهار کرد: متاسفانه قاضی حکم من را تعلیق کرد و اجازه نداد من هم به همراه آقای مایلی کهن به زندان بروم. من واقعا از این موضوع ناراحت هستم.

به گزارش ایسنا، در پی شکایت علی دایی، محمد مایلی کهن به خاطر برخی از مصاحبه‌هایش علیه دایی به چهار ماه حبس محکوم شد.

منتشر شده در :2014/11/11 - 08:11|شناسه خبر: 1511 878 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه