امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۷:۲۰:۵۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

آیت‌الله وحید :راه‌حل مذاکرات هسته‌ای سفر آقای هاشمی رفسنجانی به عربستان است

جمهوری اسلامی به نقل از  شفقنا نوشت: طه هاشمی، معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، در صفحه خود ضمن اشاره به دیدار روز پنجشنبه مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی با مراجع عظام تقلید در قم نوشت: حضرت آیت‌الله وحید خراسانی با توصیه‌هائی در مورد دانشگاه آزاد اسلامی و تجلیل از مدیریت آقای هاشمی رفسنجانی، نکته‌ای درباره […]

جمهوری اسلامی به نقل از  شفقنا نوشت: طه هاشمی، معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، در صفحه خود ضمن اشاره به دیدار روز پنجشنبه مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی با مراجع عظام تقلید در قم نوشت: حضرت آیت‌الله وحید خراسانی با توصیه‌هائی در مورد دانشگاه آزاد اسلامی و تجلیل از مدیریت آقای هاشمی رفسنجانی، نکته‌ای درباره عدم نتیجه‌گیری در مذاکرات هسته‌ای متذکر شدند و گفتند اسراییل و سعودی از نتیجه مطلوب ممانعت کردند و راه قطعی این است که آقای هاشمی به عربستان سفر کند.

چند بار تاکید کردند که باید این سفر انجام شود چون تنها شخصیتی که می‌تواند عربستان را مجاب کند آقای هاشمی است؛ سفر او به نفع جهان اسلام و ایران است.

ایشان فرمودند آقای هاشمی را سالیان متمادی است که می‌شناسم و خاطره‌ای تعریف کرد که وقتی آقای خمینی آمدند من وقت خواستم که خدمت ایشان برسم فوری وقت دادند و من (آیت‌الله وحید) به ملاقات ایشان رفتم. آقای وحید ادامه داد که من کنار آقای خمینی نشستم و روبروی ما آقای اشراقی داماد امام(ره) نشسته بود؛ دیدم یک شیخ جوانی آمد و فردی را مطرح کرد و گفت این آقا خوب است والی (استاندار) اصفهان باشد و ایشان قبول کردند. چند دقیقه بعد آمد و فرد دیگری را به آقای خمینی معرفی کرد و گفت این آقا مناسب است استاندار فلان استان باشد؛ باز هم امام تایید کردند. دوباره آمد خدمت امام خمینی و گفت آقای امامی کاشانی مناسب است مسئول مدرسه سپهسالار باشد؛ باز هم امام خمینی قبول کردند. آیت‌الله وحید ادامه دادند: برای من عجیب بود! پیش خود گفتم این شیخ کیست که رهبر انقلاب اینهمه به او اعتماد دارد و حرفش را می‌پذیرد! رو کردم به آقای اشراقی و گفتم این شیخ کیست؟ ایشان هم جواب داد ایشان آشیخ اکبر هاشمی رفسنجانی است..”

IMG07361916

منتشر شده در :2014/11/29 - 01:11|شناسه خبر: 1909 522 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه